KONKURS: Jaki debiut Kevina Duranta?

Share on facebook
Share on twitter

Wystarczy odgadnąć, ile punktów zdobędzie Kevin Durant w swoim pierwszym meczu w barwach Golden State Warriors. Do wygrania jest 5 bonusów w wysokości 100 złotych każdy, ufundowanych przez firmę Unibet.

curry-durant
fot. wikimedia commons

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >>

Już w nocy z wtorku na środę polskiego czasu rusza nowy sezon NBA. Jednym z hitów pierwszego wieczoru będzie pojedynek w Oakland pomiędzy Golden State Warriors i San Antonio Spurs (godz. 4.30 polskiego czasu). Będzie on też jednocześnie debiutem w oficjalnym spotkaniu Kevina Duranta, który – jak zapewne wszystkim wiadomo – latem przeszedł do wicemistrzów NBA z OKlahoma City Thunder.

Pytanie konkursowe jest następujące: Ile punktów w meczu z San Antonio Spurs zdobędzie Kevin Durant?

Reguły konkursu:

1. Typujemy liczbę punktów w całym meczu (np. 30).

2. Odpowiedzi umieszczamy pod postem z tym artykułem na profilu PolskiKosz.pl na Facebooku.

3. Niezbędne jest posiadanie konta na Unibet. Nie masz go jeszcze? Możesz je bezpłatnie założyć tutaj.

4. Wygrywają osoby, które wytypują prawidłową liczbę. Jeśli nikt nie trafi idealnie – wygrają osoby, które były najbliżej. W przypadku liczby trafień większej niż 5, decyduje moment umieszczenia odpowiedzi na naszej tablicy na Facebooku – kto szybszy, ten lepszy.

5. Obstawiamy do godziny 23.59  we wtorek, 25 października.

6. Uwzględniamy wynik wraz z ewentualną dogrywką.

7. Skontaktujemy się w wygranymi osobami, aby podały swój mail i login do konta w Unibet, na które następnie zostaną przekazane wygrane środki.

8. Bonusy nie przysługują osobom, które już wygrały je w poprzednich edycjach konkursów Unibet na PolskiKosz.pl.

Powodzenia!

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >>

POLECANE

Kilka efektownych momentów nie powinno przysłonić faktu, że Kristaps Porzingis początki w Dallas Mavericks ma trudne. Otrzepanie rdzy po kontuzji i oswojenie się z nowym systemem wymaga czasu, ale nie wszystkie problemy da się sprowadzić właśnie do tych dwóch czynników.

tagi