PRAISE THE WEAR

KONKURS: Kto rzuci więcej – LeBron James czy Paul George?

KONKURS: Kto rzuci więcej – LeBron James czy Paul George?

W niedzielę o godz. 19 kolejny pojedynek wielkich liderów – LeBron James i Paul George grają w tym sezonie rewelacyjnie przeciwko sobie. Który będzie lepszy tym razem? Do wygrania jest pięć bonusów po 100 złotych każdy, ufundowanych przez firmę Unibet.

Paul George i LeBron James (fot. wikimedia commons)

 

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >> 

 

Cavs prowadzą już 3:0 w serii, ale obaj gracze mają sobie sporo do udowodnienia. Zwłaszcza po tym, jak LeBron James zdominował trzecie spotkanie, zdobywając aż 41 punktów. Paul George jest jednak w świetnej formie i wcale nie był wiele gorszy, dając swoim Indiana Pacers aż 36 oczek.

Obaj liderzy także w sezonie zasadniczym w bezpośrednich pojedynkach notowali rewelacyjne zdobycze. Zwłaszcza w meczu z 2 kwietnia, kiedy Cavaliers wygrali po dwóch dogrywkach, LeBron zdobył 41 punktów, a jego rywal aż 43. Jak będzie tym razem?

Czwarte starcie odbędzie się w Indianopolis w niedzielę o godz. 19.00. A nasze pytanie konkursowe jest proste:

Kto zdobędzie więcej punktów: LeBron James czy Paul George?

Reguły konkursu:

1. Typujemy gracza, który będzie miał więcej punktów i podajemy dokładną liczbę w całym meczu (np. George, 43).

2. Odpowiedzi umieszczamy pod postem z tym artykułem na profilu PolskiKosz.pl na Facebooku.

3. Niezbędne jest posiadanie konta na Unibet. Nie masz go jeszcze? Możesz je bezpłatnie założyć tutaj.

4. Wygrywają osoby, które po pierwsze: wytypują lepszego strzelca, a po drugie: podadzą prawidłową liczbę jego punktów. Jeśli nikt nie trafi idealnie – wygrają osoby, które były najbliżej. W przypadku liczby trafień większej niż 5, decyduje moment umieszczenia odpowiedzi na naszej tablicy na Facebooku – kto szybszy, ten lepszy.

5. Jeśli obaj gracze skończą z identycznym dorobkiem – wygrywa ten, który grał krócej. Jeśli obaj spędzą na boisku dokładnie tyle samo czasu, zaliczamy obie odpowiedzi.

6. Obstawiamy do godziny 18.59 w niedzielę, 23 kwietnia.

7. Uwzględniamy wynik wraz z ewentualną dogrywką.

8. Skontaktujemy się w wygranymi osobami, aby podały swój mail i login do konta w Unibet, na które następnie zostaną przekazane wygrane środki.

9. Bonusy nie przysługują osobom, które już wygrały je w poprzednich edycjach konkursów Unibet na PolskiKosz.pl.

10. Można oddać tylko 1 głos.

Powodzenia!

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >> 

POLECANE

tagi

Ta historia w końcu dobiegła końca! Śląsk porozumiał się z Twardymi Piernikami, czego efektem są przenosiny serbskiego koszykarza z Torunia do Wrocławia. W ten sposób ostatni zespół tabeli stracił swojego lidera. Ale czy będzie za nim tęsknić?
7 / 02 / 2023 18:45

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Postaci ustawionej tyłem na zdjęciu dziś na parkiecie nie zobaczymy. Josh Bostic został odsunięty od drużyny, a jego kontrakt prawdopodobnie zostanie rozwiązany. Ale będą inni! Między innymi wracający po kontuzji Kamil Łączyński.