KONKURS: Russell Westbrook czy Kevin Durant?

Share on facebook
Share on twitter

Przeciwko sobie grali już dwa razy, ale po w sobotę po raz pierwszy gospodarzem będą Oklahoma City Thunder. Która z gwiazd rzuci więcej punktów – Westbrook czy Durant? Do wygrania jest pięć bonusów po 100 złotych każdy, ufundowanych przez firmę Unibet.

(fot. Wikimedia Commons)

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >> 

Kevin Durant specjalnie na powrót do Oklahoma City wynajął dodatkową ochronę, bo spodziewa się co najmniej nieprzyjemnego przyjęcia przez miejscowych fanów, którzy w lecie – po jego wyborze Golden State Warriors – błyskawicznie okrzyknęli go zdrajcą i palili jego koszulki. Jak odnajdzie się w tak nieprzyjaznej atmosferze na boisku, w którym grał od początku kariery w NBA?

Przeciwko Thunder Durant na razie spisywał się świetnie – w dwóch wygranych meczach w Oakland (122:96 w listopadzie oraz 121:100 w styczniu) zdobywał odpowiednio 39 i 40 punktów. Russell Westbrook był w jego cieniu – za pierwszym razem zdobył 20 punktów, potem uzyskał 27 (razem z 15 zbiórkami i 13 asystami).

Trzecie starcie odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego, o godz. 2.30. A nasze pytanie konkursowe jest proste:

Kto zdobędzie więcej punktów: Russell Westbrook czy Kevin Durant?

Reguły konkursu:

1. Typujemy gracza, który będzie miał więcej punktów i podajemy dokładną liczbę w całym meczu (np. Westbrook 43).

2. Odpowiedzi umieszczamy pod postem z tym artykułem na profilu PolskiKosz.pl na Facebooku.

3. Niezbędne jest posiadanie konta na Unibet. Nie masz go jeszcze? Możesz je bezpłatnie założyć tutaj.

4. Wygrywają osoby, które po pierwsze: wytypują lepszego strzelca, a po drugie: podadzą prawidłową liczbę jego punktów. Jeśli nikt nie trafi idealnie – wygrają osoby, które były najbliżej. W przypadku liczby trafień większej niż 5, decyduje moment umieszczenia odpowiedzi na naszej tablicy na Facebooku – kto szybszy, ten lepszy.

5. Jeśli obaj gracze skończą z identycznym dorobkiem – wygrywa ten, który grał krócej. Jeśli obaj spędzą na boisku dokładnie tyle samo czasu, zaliczamy obie odpowiedzi.

6. Obstawiamy do godziny 23.59  w sobotę, 11 lutego.

7. Uwzględniamy wynik wraz z ewentualną dogrywką.

8. Skontaktujemy się w wygranymi osobami, aby podały swój mail i login do konta w Unibet, na które następnie zostaną przekazane wygrane środki.

9. Bonusy nie przysługują osobom, które już wygrały je w poprzednich edycjach konkursów Unibet na PolskiKosz.pl.

Powodzenia!

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >> 

POLECANE

Po ostatniej fali zwolnień, odejść i zawieszeń w składzie BM Slam Stali zostało 5 graczy na poziomie ekstraklasy. Już jutro, w sobotę, ostrowianie zagrają w Dąbrowie Górniczej. Debiut Łukasza Majewskiego w roli trenera zapowiada się więc dość egzotycznie.