• Home
  • NBA
  • KONKURS: Kto rzuci więcej – DeMarcus Cousins czy Anthony Davis?

KONKURS: Kto rzuci więcej – DeMarcus Cousins czy Anthony Davis?

Share on facebook
Share on twitter

W nocy z czwartku na piątek pierwszy mecz, w którym dwaj świetni podkoszowi zagrają razem w New Orleans Pelicans. Który z nich zdobędzie więcej punktów? Do wygrania jest 5 bonusów w wysokości 100 złotych każdy, ufundowanych przez firmę Unibet.

(fot. Wikimedia)

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >> 

Pelicans podejmują o godz. 2 w nocy czasu polskiego Houston Rockets i zapowiada się podwójnie ciekawy mecz. Raz, że zespół z Nowego Orleanu jest ciągle w grze o play-off i każdy pojedynek, nawet z czołowym zespołem ligi, będzie dla nich ważny. A dwa, że w końcu nastąpi długo wyczekiwany debiut DeMarcusa Cousinsa.

Transfer „Boogiego” to hit końcówki okresu transferowego w NBA – niesamowicie utalentowany potężny środkowy z wielkim ego i skłonnością do kłótni, będzie grał tuż obok Anthony’ego Davisa, jednego z najwszechstronniejszych graczy młodszego pokolenia. Razem mogą stworzyć ogromne zagrożenie w ataku i w obronie, ale obaj muszą też dostosować się jeden do drugiego.

Dotychczas w tym sezonie Cousins zdobywał średnio po 27,8 punktu dla Sacramento Kings, natomiast Davis rzucał minimalnie mnie, 27,7 punktu dla Pelicans. I nasze pytanie konkursowe jest proste:

Który z nich rzuci więcej punktów z meczu z Rockets i ile dokładnie to będzie?

Reguły konkursu:

1. Typujemy gracza, który zdobędzie więcej punktów i podajemy dokładną liczbę w całym meczu (np. Cousins 25).

2. Odpowiedzi umieszczamy pod postem z tym artykułem na profilu PolskiKosz.pl na Facebooku.

3. Niezbędne jest posiadanie konta na Unibet. Nie masz go jeszcze? Możesz je bezpłatnie założyć tutaj.

4. Wygrywają osoby, które po pierwsze: wytypują lepszego strzelca, a po drugie: podadzą prawidłową liczbę jego punktów. Jeśli nikt nie trafi idealnie – wygrają osoby, które były najbliżej. W przypadku liczby trafień większej niż 5, decyduje moment umieszczenia odpowiedzi na naszej tablicy na Facebooku – kto szybszy, ten lepszy.

5. Jeśli obaj gracze skończą z identycznym dorobkiem – wygrywa ten, który grał krócej. Jeśli obaj spędzą na boisku dokładnie tyle samo czasu, zaliczamy obie odpowiedzi.

6. Obstawiamy do godziny 23.59  w czwartek, 23 lutego.

7. Uwzględniamy wynik wraz z ewentualną dogrywką.

8. Skontaktujemy się w wygranymi osobami, aby podały swój mail i login do konta w Unibet, na które następnie zostaną przekazane wygrane środki.

9. Bonusy nie przysługują osobom, które już wygrały je w poprzednich edycjach konkursów Unibet na PolskiKosz.pl.

Powodzenia!

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >>