KONKURS: Stelmet czy Cukier w pucharowym hicie?

Share on facebook
Share on twitter

To bezapelacyjny szlagier I rundy turnieju o Puchar Polski. Kto wygra w pojedynku dwóch najlepszych obecnie drużyn w PLK? Do wygrania są 3 bonusów w wysokości 200 złotych każdy, ufundowane przez firmę Unibet.

fot. Polski Cukier Toruń / facebook

Typuj wyniki PLK i zgarniaj kasę >> 

Bardziej intrygującej pary los nie mógł skojarzyć. Nie tylko pierwsze dwie drużyny w tabeli, ale obie ostatnio rozczarowujące, szukające szansy na powrót do formy. W niedawnym meczu w Toruniu lepszy okazał się Polski Cukier, który zwyciężył aż 81:69.

Stelmet będzie żądny nie tylko za tamto spotkanie, ale również za zeszłoroczny Puchar Polski, w którym przegrał z Rosą Radom. Czy sukcesami w Warszawie uda się poprawić nastroje w obozie mistrzów Polski?

 

Spotkanie rozpocznie się o 18.00, a nasze pytanie konkursowe brzmi: kto wygra i jaką różnicą punktów?

Reguły konkursu:

1. Typujemy zespół, który odniesie zwycięstwo i podajemy różnicę punktów w całym meczu na jego korzyść (np. Polski Cukier, 9).

2. Odpowiedzi umieszczamy pod postem z tym artykułem na profilu PolskiKosz.pl na Facebooku.

3. Niezbędne jest posiadanie konta na Unibet. Nie masz go jeszcze? Możesz je bezpłatnie założyć tutaj.

4. Wygrywają osoby, które po pierwsze: wytypują zwycięzcę, a po drugie: podadzą prawidłową przewagę. Jeśli nikt nie trafi idealnie – wygrają osoby, które były najbliżej. W przypadku liczby trafień większej niż 5, decyduje moment umieszczenia odpowiedzi na naszej tablicy na Facebooku – kto szybszy, ten lepszy.

5. Obstawiamy do godziny 17.59  w czwartek, 15 lutego.

6. Uwzględniamy wynik wraz z ewentualną dogrywką.

7. Skontaktujemy się w wygranymi osobami, aby podały swój mail i login do konta w Unibet, na które następnie zostaną przekazane wygrane środki.

8. Bonusy nie przysługują osobom, które już wygrały je w poprzednich edycjach konkursów Unibet na PolskiKosz.pl.

Powodzenia!

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >> 

POLECANE

Zespół z Gdyni, licząc PLK i EuroCup, przegrał 5 meczów z rzędu, a w ostatnich 4 nie zdobył nawet 70 punktów. Brak drugiego rozgrywającego mocno się teraz odbija na zmęczeniu i grze pozostałych zawodników, jednak – naszym zdaniem – decyzja o zatrudnieniu Armaniego Moore’a ma sens.

tagi