KONKURS: Więcej rzuci Harden czy Westbrook?

Share on facebook
Share on twitter

W niedzielę o godz. 21.30 Rockets podejmują Thunder w meczu z udziałem dwóch najlepszych strzelców NBA. Który z nich zdobędzie więcej punktów? Do wygrania jest 5 bonusów w wysokości 100 złotych każdy, ufundowanych przez firmę Unibet.

(fot. Wikimedia)
(fot. Wikimedia)

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >> 

Zapowiada się hit weekendu! Trzecia siła Zachodu – Houston Rockets (50-22) podejmują nieobliczalnych Oklahoma City Thunder (41-30). Obie drużyny to nie tylko czołówka ligi, ale ich liderzy walczą także między sobą o nagrodę MVP.

Harden i Westbrook mają znakomite sezony – James jest najlepszym podającym NBA (11,39 asysty) oraz drugim strzelcem (29,5 punktu), natomiast Russell jest liderem klasyfikacji strzelców i notuje średnie na poziomie triple-double (31,2 punktu, 10,5 zbiórki, 10,4 asysty).

Pytanie brzmi: kto zdobędzie więcej punktów i ile dokładnie to będzie?

Reguły konkursu:

1. Typujemy gracza, który będzie miał więcej punktów i podajemy dokładną liczbę w całym meczu (np. Westbrook, 41).

2. Odpowiedzi umieszczamy pod postem z tym artykułem na profilu PolskiKosz.pl na Facebooku.

3. Niezbędne jest posiadanie konta na Unibet. Nie masz go jeszcze? Możesz je bezpłatnie założyć tutaj.

4. Wygrywają osoby, które po pierwsze: wytypują lepszego strzelca, a po drugie: podadzą prawidłową liczbę jego punktów. Jeśli nikt nie trafi idealnie – wygrają osoby, które były najbliżej. W przypadku liczby trafień większej niż 5, decyduje moment umieszczenia odpowiedzi na naszej tablicy na Facebooku – kto szybszy, ten lepszy.

5. Jeśli obaj gracze skończą z identycznym dorobkiem – wygrywa ten, który grał krócej. Jeśli obaj spędzą na boisku dokładnie tyle samo czasu, zaliczamy obie odpowiedzi.

6. Obstawiamy do godziny 21.29  w niedzielę, 26 marca.

7. Uwzględniamy wynik wraz z ewentualną dogrywką.

8. Skontaktujemy się w wygranymi osobami, aby podały swój mail i login do konta w Unibet, na które następnie zostaną przekazane wygrane środki.

9. Bonusy nie przysługują osobom, które już wygrały je w poprzednich edycjach konkursów Unibet na PolskiKosz.pl.

Powodzenia!

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >> 

POLECANE