KONKURS: Czy Wizards i Gortat dopadną Celtics?

Share on facebook
Share on twitter

Po porażce w meczu nr 1 Washington Wizards muszą się wziąć w garść. Czy wyrównają stan rywalizacji i jak wypadnie Marcin Gortat? Do wygrania w zabawie jest 5 bonusów o wartości 100 złotych każdy, ufundowanych przez firmę Unibet.

Marcin Gortat (fot. Wikimedia Commons)

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >> 

W niedzielę Celtics wygrali pierwszy mecz tej serii 123:111 i z pewnością mają ochotę w pełni wykorzystać przewagę własnego parkietu, rozstrzygając na swoją korzyść także spotkanie numer 2. Wizards w pierwszej połowie mieli przewagę, ale nie potrafili potem zatrzymać Isaiaha Thomasa. Świetną formę pokazał Marcin Gortat, który mecz skończył z dorobkiem 16 punktów i 13 zbiórek. Jak Polak i zespół ze stolicy poradzą sobie w rewanżu?

Drugie starcie półfinału na Wschodzie odbędzie się w Bostonie, w nocy z wtorku na środę, o godz. 2.00 polskiego czasu. A nasze pytanie konkursowe jest proste:

Która drużyna wygra mecz i ile punktów rzuci Marcin Gortat?

Reguły konkursu:

1. Typujemy zwycięską drużynę i liczbę punktów Marcina Gortata (np. Wizards, 28).

2. Odpowiedzi umieszczamy pod postem z tym artykułem na profilu PolskiKosz.pl na Facebooku.

3. Niezbędne jest posiadanie konta na Unibet. Nie masz go jeszcze? Możesz je bezpłatnie założyć tutaj.

4. Wygrywają osoby, które po pierwsze: wytypują wygrany zespół, a po drugie: podadzą prawidłową liczbę punktów Marcina Gortata. Jeśli nikt nie trafi idealnie – wygrają osoby, które były najbliżej. W przypadku liczby trafień większej niż 5, decyduje moment umieszczenia odpowiedzi na naszej tablicy na Facebooku – kto szybszy, ten lepszy.

5. Jeśli obaj gracze skończą z identycznym dorobkiem – wygrywa ten, który grał krócej. Jeśli obaj spędzą na boisku dokładnie tyle samo czasu, zaliczamy obie odpowiedzi.

6. Obstawiamy do godziny 01.59 w środę, 3 maja.

7. Uwzględniamy wynik wraz z ewentualną dogrywką.

8. Skontaktujemy się w wygranymi osobami, aby podały swój mail i login do konta w Unibet, na które następnie zostaną przekazane wygrane środki.

9. Bonusy nie przysługują osobom, które już wygrały je w poprzednich edycjach konkursów Unibet na PolskiKosz.pl.

10. Można oddać tylko 1 głos.

Powodzenia!

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >> 

POLECANE