KONKURS: Czy Wizards pokonają też Cavaliers?

Share on facebook
Share on twitter

Wygrali siedem meczów z rzędu, we własnej hali zwyciężyli w 17 kolejnych spotkaniach, w poniedziałek podejmują Cleveland Cavaliers. Czy Washington Wizards znów wygrają? Typując dokładny wynik można wygrać jeden z pięciu bonusów w wysokości 100 złotych każdy, ufundowanych przez firmę Unibet.

(fot. Wikipedia)

PLK, Euroliga, NBA – typuj wyniki i zgarniaj kasę >>

Washington Wizards w ostatnich tygodniach są w bardzo dobrej formie – awansowali już na trzecie miejsce na Wschodzie, mają bilans 30-20. Rozkręcili się John Wall i Bradley Beal, ale dobrze gra cała pierwsza piątka – także Markieff Morris, Marcin Gortat i Otto Porter jr. Wizards są w tym momencie jednym z najlepiej grających zespołów w lidze.

Cavaliers? Wciąż są na czele Wschodu z bilansem 34-15, ale grają w kratkę (5-5 w ostatnich meczach). Ostatnio więcej się o nich mówi w kontekście niezadowolenia LeBrona Jamesa i transferów koniecznych do skutecznej obrony tytułu niż po prostu o dobrej grze.

W nocy z poniedziałku na wtorek, o godz. 1 czasu polskiego, Wizards spotkają się właśnie z Cavaliers w Waszyngtonie. I nasze pytanie konkursowe jest proste:

Kto wygra i jaką różnica punktów?

Reguły konkursu:

1. Typujemy zespół, który odniesie zwycięstwo i podajemy różnicę punktów w całym meczu na jego korzyść (np. Wizards, 21).

2. Odpowiedzi umieszczamy pod postem z tym artykułem na profilu PolskiKosz.pl na Facebooku.

3. Niezbędne jest posiadanie konta na Unibet. Nie masz go jeszcze? Możesz je bezpłatnie założyć tutaj.

4. Wygrywają osoby, które po pierwsze: wytypują zwycięzcę, a po drugie: podadzą prawidłową przewagę. Jeśli nikt nie trafi idealnie – wygrają osoby, które były najbliżej. W przypadku liczby trafień większej niż 5, decyduje moment umieszczenia odpowiedzi na naszej tablicy na Facebooku – kto szybszy, ten lepszy.

5. Obstawiamy do godziny 23.59  w poniedziałek, 6 lutego.

6. Uwzględniamy wynik wraz z ewentualną dogrywką.

7. Skontaktujemy się w wygranymi osobami, aby podały swój mail i login do konta w Unibet, na które następnie zostaną przekazane wygrane środki.

8. Bonusy nie przysługują osobom, które już wygrały je w poprzednich edycjach konkursów Unibet na PolskiKosz.pl.

Powodzenia!

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >>

 

POLECANE