KONKURS: Kto zbierze więcej – Marcin Gortat czy Hassan Whiteside?

W nocy z poniedziałku na wtorek czasu polskiego Heat podejmują Wizards w meczu z udziałem czołowych zbierających NBA. Który środkowy będzie miał więcej zbiórek? Do wygrania jest 5 bonusów w wysokości 100 złotych każdy, ufundowanych przez firmę Unibet.

Marcin Gortat (Fot. Wikimedia Commons)

Nie będzie to poniedziałkowy hit NBA, ale nas to spotkanie interesuje – o godz. 1.30 w nocy z poniedziałku na wtorek czasu polskiego Washington Wizards z Marcinem Gortatem rozpoczną mecz w Miami i będzie to dobra okazja, by wykonać kolejny krok w stronę play-off.

Zespół z Waszyngtonu wygrał dwa poprzednie spotkania i ma bilans 9-13. Z kolei przetrzebieni kontuzjami Miami Heat ponieśli pięć porażek z rzędu i z wynikiem 7-17 są coraz bliżej dna Konferencji Wschodniej.

W kontekście wyniku jak zwykle ważna będzie walka o zbiórki, a w Miami walczyć będą czołowi zbierający ligi – Hassan Whiteside ma 14,3 zbiórki na mecz i przewodzi w tej klasyfikacji w całej lidze, natomiast 32-letni Polak notuje średnio po 11,9 zbiórki i zajmuje piąte miejsce.

Pytanie brzmi: kto zbierze więcej piłek i ile dokładnie to będzie?

Reguły konkursu:

1. Typujemy gracza, który będzie miał więcej zbiórek i podajemy dokładną liczbę w całym meczu (np. Gortat 17).

2. Odpowiedzi umieszczamy pod postem z tym artykułem na profilu PolskiKosz.pl na Facebooku.

3. Niezbędne jest posiadanie konta na Unibet. Nie masz go jeszcze? Możesz je bezpłatnie założyć tutaj.

4. Wygrywają osoby, które po pierwsze: wytypują lepszego zbierającego, a po drugie: podadzą prawidłową liczbę jego zbiórek. Jeśli nikt nie trafi idealnie – wygrają osoby, które były najbliżej. W przypadku liczby trafień większej niż 5, decyduje moment umieszczenia odpowiedzi na naszej tablicy na Facebooku – kto szybszy, ten lepszy.

5. Jeśli obaj gracze skończą z identycznym dorobkiem – wygrywa ten, który grał krócej. Jeśli obaj spędzą na boisku dokładnie tyle samo czasu, zaliczamy obie odpowiedzi.

6. Obstawiamy do godziny 23.59  w poniedziałek, 12 grudnia.

7. Uwzględniamy wynik wraz z ewentualną dogrywką.

8. Skontaktujemy się w wygranymi osobami, aby podały swój mail i login do konta w Unibet, na które następnie zostaną przekazane wygrane środki.

9. Bonusy nie przysługują osobom, które już wygrały je w poprzednich edycjach konkursów Unibet na PolskiKosz.pl.