Koszmar trwa – Isaiah Thomas znów operowany

Share on facebook
Share on twitter
W ostatnich 2 sezonach rozegrał zaledwie 32 spotkania i w kolejnym także już na pewno opuści kilka. Isaiah Thomas przeszedł operację lewego kciuka i będzie pauzował od 6 do 8 tygodni.
Isaiah Thomas / fot. wikimedia commons

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Tym sezonem Isaiah Thomas miał wrócić do wielkiego grania w NBA. Tego lata podpisał kontrakt z Washington Wizards i przez pierwszą część sezonu miał zastępować na pozycji rozgrywającego kontuzjowanego Johna Walla.

Jednak pech nie opuszcza malutkiego Thomasa. Wiele wskazuje na to, że Isaiah opuści start nadchodzącego sezonu. Rozgrywający Wizards opuści prawdopodobnie od 6 do 8 tygodni z uwagi na operację lewego kciuka, której się ostatnio poddał.

Thomas w ostatnich dwóch sezonach rozegrał zaledwie 32 spotkania. Borykał się z problemami z biodrem, które skutecznie uniemożliwiały mu powrót do pełnej sprawności, a co za tym idzie na parkiet. W minionych rozgrywkach bronił barw Denver Nuggets i w 12 notował średnio 8 punktów i 1,9 asysty w 12 minut spędzanych na parkiecie.

Wizards rozpoczną sezon 23 października meczem z Dallas Mavericks. Z uwagi na kontuzję Thomasa na rozegraniu większe minuty prawdopodobnie dostanie Ish Smith.

RW

POLECANE