Kotwica Kołobrzeg – jest trener i nowy prezes

Share on facebook
Share on twitter
Ważne decyzje kadrowe w kołobrzeskim zespole. Nowym prezesem Energa Kotwicy został Kamil Graboń. Postanowiono też przedłużyć współpracę z Nikołajem Tanasiejczukiem, który objął drużynę w połowie poprzedniego sezonu.
Nikołaj Tanesiejczuk / fot. Energa Kotwica Kołobrzeg

PZBUK – zgarnij CASHBACK aż 200 złotych! >>

Nikołaj Tanasiejczuk w grudniu ubiegłego roku na stanowisku zastąpił Mariusza Karola. W przeszłości był zawodnikiem w PLK, ale także jako trener wprowadził Kotwicę do ekstraklasy (sezon 2004/05). W ostatnich latach, pracował w Rosji i Kazachstanie. Wraz z zespołem Ałmaty Legion zdobył Puchar Kazachstanu (2016), a potem dołączył do sztabu trenerskiego w mocnym Lokomotivie Krasnodar Kubań.

Przerwany sezon 1. ligi Kotwica zakończyła na rozczarowującym, przedostatnim miejscu, z bilansem 7-16. Pod wodzą Tanasiejczuka zespół wygrał 4 mecze i przegrał 7.

Treść oficjalnego komunikatu Kotwicy:

„Podczas walnego zebrania MUKS Kotwicy 50 Kołobrzeg doszło do zmian w zarządzie. Ze swoich stanowisk zrezygnowali, prezes Jerzy Koralczyk, sekretarz Marta Szulc-Razmy, Romuald Czarnecki oraz Grzegorz Bargiel. W ich miejsce wybrano Rafała Osińskiego, Krzysztofa Ukleję, Kamila Grabonia oraz Michała Jaczyńskiego.

Funkcję prezesa, zarząd powierzył Kamilowi Graboniowi, a sekretarza Michałowi Jaczyńskiemu. Wiceprezesem klubu pozostał Jakub Żabczak. W zarządzie pozostało dwoje wcześniejszych członków, Iwona Sobczak-Sikora i Henryk Carewicz.

Nowy zarząd zdecydował o kontynuowaniu współpracy z Nikołajem Tanasiejczukiem, z którym zwiąże się minimum dwuletnim kontraktem.”

RW

Transfery, nazwiska, składy – wszystkie drużyny sezonu 2020/21 w PLK – TUTAJ >>

NBA

Lata badań i eksperymentów przyniosły zamierzony efekt – powstały ultrawygodne Converse CX, czyli koncept buta skupiający innowację, komfortowe materiały i technologie, definiowane przez piankę CX, która zwiększa absorpcję uderzeń i maksymalizuje długotrwały komfort dla użytkownika.
14 / 09 / 2021 8:37
Mnóstwo zmian, znani gracze i debiutanci, kluby ze zmienionym obliczem. Aktualizowane codziennie informacje o oficjalnych kontraktach w koszykarskiej ekstraklasie – niezbędnik kibica PLK w tym nietypowym sezonie ogórkowym.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Część 3. cyklu o wszystkich drużynach 1. ligi.
25 / 09 / 2021 12:22
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Część 2 cyklu o wszystkich drużynach 1. ligi.
23 / 09 / 2021 23:09
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Nie brakuje gorących tematów: co sądzić o obowiązku szczepień zawodników? Czy płatne transmisje z 1. ligi mają w ogóle sens? Co z dziką kartą dla Turowa?
22 / 09 / 2021 17:47
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Część 3. cyklu o wszystkich drużynach 1. ligi.
25 / 09 / 2021 12:22