PRAISE THE WEAR

Kyrie Irving czy Klay Thomson – kto wygra konkursy?

Kyrie Irving czy Klay Thomson – kto wygra konkursy?

W nocy z soboty na niedzielę w Nowym Orleanie odbędą się najciekawsze konkursy związane z All Star Game. Na kogo bukmacherzy stawiają w rzutach za 3 punkty, wsadach i konkursie zręczności?

Klay Thompson (fot. Wikimedia)

Typuj i wygrywaj – kto wygra konkurs trójek? >>

Najwięcej emocji wśród publiczności wzbudza zazwyczaj konkurs wsadów. Zdaniem bukmacherów faworytem będzie Aaron Gordon. Oto kursy Unibet na zwycięzcę:

Aaron Gordon – 1.60
Derrick Jones Jr. – 2.50
DeAndre Jordan – 11.00
Glenn Robinson – 13.00
Cichy typ PolskiKosz.pl: Derrick Jones Jr. – ZOBACZCIE TO >>

Z tradycją meczów Gwiazd nierozerwalnie związane są tez konkursy rzutów za 3 punkty. Tutaj bukmacherzy upatrują zdecydowanego faworyta w Klayu Thomsponie z Golden State Warriors. Oto kursy Unibet na zwycięzcę:

Klay Thompson – 2.75
Kyrie Irving – 5.35
Eric Gordon – 8.00
CJ McCollum – 8.00
Cichy typ PolskiKosz.pl: CJ McCollum – ZOBACZCIE TO >>

“Skills Challenge” to młodsza z konkurencji All Star Game. Zdaniem bukmacherów faworytem będzie Isaiah Thomas, lider Boston Celtics. Oto kursy Unibet na zwycięzcę:

Isaiah Thomas –
John Wall –
Devin Booker –
Gordon Hayward –

Cichy typ PolskiKosz.pl: Devin Booker – ZOBACZCIE TO >>

RW

Typuj i wygrywaj – kto wygra konkurs wsadów? >>

POLECANE

tagi

Ta historia w końcu dobiegła końca! Śląsk porozumiał się z Twardymi Piernikami, czego efektem są przenosiny serbskiego koszykarza z Torunia do Wrocławia. W ten sposób ostatni zespół tabeli stracił swojego lidera. Ale czy będzie za nim tęsknić?
7 / 02 / 2023 18:45

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Postaci ustawionej tyłem na zdjęciu dziś na parkiecie nie zobaczymy. Josh Bostic został odsunięty od drużyny, a jego kontrakt prawdopodobnie zostanie rozwiązany. Ale będą inni! Między innymi wracający po kontuzji Kamil Łączyński.