• Home
  • NBA
  • LeBron i George umówieni, by pogadać o grze w Lakers

LeBron i George umówieni, by pogadać o grze w Lakers

Share on facebook
Share on twitter

LeBron James i Paul George mają się spotkać, aby porozmawiać o ewentualnej, wspólnej grze w Los Angeles Lakers – donosi ESPN. Przyszłość LBJ-a będzie oczywiście najgorętszym tematem okresu transferowego.

Paul George i LeBron James / fot. wikimedia commons

To są buty LeBrona Jamesa – możesz w nich zagrać! >>

Choć finały NBA trwają, sezon plotek i ruchów transferowych zbliża się wielkimi krokami. Ba, w przypadku wielu klubów i nazwisk karuzela już dawno ruszyła. Tego lata na rynku wolnych agentów znajdzie się bowiem kilku niezwykle pożądanych zawodników, a są wśród nich także LeBron James (Cleveland Cavaliers) oraz Paul George (Oklahoma City Thunder).

Jak doniósł na antenie ESPN dziennikarz – wyrocznia Adrian Wojnarowski, ta dwójka ma po zakończeniu sezonu rozmawiać i zastanowić się nad wspólną grą w Los Angeles. Z takiego obrotu spraw z pewnością byliby zadowoleni kibice Lakers – drużyna Luke’a Waltona z pewnością ma możliwości, aby pokusić się o przeprowadzenie tak dużych ruchów.

Dodatkowo, już sam PG13 od dawien dawna łączony był z drużyną z Miasta Aniołów, a klub musiał nawet zapłacić karę za niedozwolone praktyki jak nieoficjalne namawianie George’a, aby ten zdecydował się podpisać z Lakers kontrakt.

Tymczasem przyszłość Jamesa w Cleveland od miesięcy nie jest jasna po tym, gdy LeBron odmówił składania jakichkolwiek deklaracji.

Wśród kandydatów na nowe miejsce dla Jamesa od tygodni wymienia się m.in. Houston i Filadelfię, choć zamieszanie z generalnym menedżerem Bryanem Colangelo może przeszkodzić Sixers w spełnieniu tych planów. Zainteresowani są też Lakers, a jak stwierdził sam Wojnarowski, połączenie sił z George’em w Los Angeles to „najbardziej intrygujący scenariusz” dla LBJ.

Myślicie, że jest to możliwe?

Tomek Kordylewski

To są buty LeBrona Jamesa – możesz w nich zagrać! >>