LeBron James: Nie ma mowy o anulowaniu sezonu!

LeBron James: Nie ma mowy o anulowaniu sezonu!

Share on facebook
Share on twitter
LeBron James o zakończeniu rozgrywek NBA nie chce nawet słyszeć. Z niecierpliwością wyczekuje wznowienia sezonu 2019/20. W przypadku anulowania rozgrywek największymi przegranymi mogą być Lakers i właśnie LBJ, którzy byli jednymi z faworytów do mistrzostwa.
LeBron James / fot. wikimedia commons

Nowa oferta powitalna PZBUK – darmowy zakład 50 zł.! >>

Sytuacja epidemiczna w Stanach Zjednoczonych wciąż jest ciężka, dlatego też pojawiają się głosy, by zawieszone póki co rozgrywki sportowe, w tym NBA, po prostu anulować. Szybko jednak takie pomysły zostały zbombardowane przez samych zawodników, w tym przez LeBrona Jamesa

Zobaczyłem jakieś doniesienia, że władze i agenci chcą zakończenia sezonu? Absolutnie to nie prawa. Nikt kogo znam nie mówi takich rzeczy. Jak tylko będzie bezpiecznie chcemy dokończyć sezon. Jestem gotowy i nasz zespół jest gotowy. Nikt nie powinien niczego anulować. – pisze na Twitterze LBJ.

Wiadome jest, że jeśli doszłoby rzeczywiście do anulowania sezonu, to największymi przegranymi byliby prawdopodobnie właśnie Lakers LeBrona. Zespół z Los Angeles w momencie zawieszenia ligi był na pierwszym miejscu w Konferencji Zachodniej i stawiano go jako faworyta numer 1 do mistrzostwa.

Sam James był w rozmowach o nagrodzie MVP, ale co dla niego najważniejsze, w przypadku anulowania sezonu przeszłaby mu koło nosa poważna szansa na kolejny mistrzowski pierścień, za którym przecież wciąż tak bardzo ściga. 

Dla LeBrona sezon 2019/20 był prawdopodobnie jednym z ostatnim w tak dużej roli. W grudniu skończy 36 lat i fizycznie nie wiadomo jak długo jeszcze będzie w stanie dominować na parkiecie. Ewentualne mistrzostwa, które zdobędzie jako druga gwiazda czy weteran grający obok lidera (w domyśle Anthony Davis), będą potem bagatelizowane w trakcie dyskusji o najlepszym zawodniku wszech czasów, w której LeBron znaleźć się musi. 

GS

.

Carl Lindbom z powodu urazu pleców nie zagrał w dwóch ostatnich meczach ligowych Arged BMSlam Stali Ostrów. Pojechał jednak na zgrupowanie kadry swojego kraju i jak nas poinformowano, tam normalnie trenuje i przygotowuje się do meczów reprezentacji. Jak wygląda sytuacja Fina i jego przyszłość w klubie z Ostrowa?
26 / 11 / 2020 19:24

NBA

W najnowszym odcinku podcastu gościem Kamila Chanasa jest Sitek, wrocławski raper. Rozmowa o koszykówce, stylu życia i muzyce – nie brak mocnych tekstów i dobrego humoru!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Ratiopharm Ulm pokonał JobStairs Giessen 106:81 w sobotnim meczu niemieckiej BBL. Spotkanie długo będzie się pamiętać w rodzinie Miliciciów, gdyż Igor Milicić Jr., syn byłego trenera Anwilu Włocławek, w wieku 18 lat zadebiutował i od razu zapunktował w niemieckiej ekstraklasie.
Trwa tworzeniu planu na stworzenie ligi 3×3 już w czerwcu – w porannym programie w Polsat Sport zdradził prezes PZKosz, Radosław Piesiewicz. Przy braku sportu na żywo taka inicjatywa wydaje się być racjonalna i może przynieść wiele korzyści.
1 / 05 / 2020 11:53