PRAISE THE WEAR

LeBron o Irvingu: Jesteś z nami lub przeciwko nam

LeBron o Irvingu: Jesteś z nami lub przeciwko nam

– Nie mam dla niego żadnej rady, podobnie jak dla nikogo, kto gra w innym zespole. My chcemy wygrać mistrzostwo – mówił w poniedziałek LBJ nagabywany o Kyriego Irvinga.

(fot. Wikimedia Commons)

Kyrie Irving podbije Boston w takich butach – zobacz >>

W Cleveland jednym z głównych tematów Media Day było oczywiście odejście do Boston Celtics Kyriego Irvinga. LeBron po raz pierwszy wypowiedział się na ten temat dłużej, choć widać było, że emocje minęły.

Było ich mnóstwo, ale na samym początku. Zastanawiałem się, czy mogłem zrobić coś lepiej, by u niego nie pojawiła się ta chęć odejścia. Czy powodem była porażka w finale, mój wcześniejszy powrót do Cleveland, zmiany trenerów czy może zmiana menedżera. I nie wiem – mówił James.

Zapytałem o to Kyriego, ale on po prostu powiedział, że to jest kierunek, w którym chce iść. I OK, wystarcza mi to. To jest biznes, rozumiem to. Dzieciak chciał zrobić to, co najlepsze dla swojej kariery.

Ja ze swojej strony robiłem wszystko, by pomóc mu stać się lepszym graczem, najlepszym, jakim tylko mógł. Pomagałem mu być lepszym liderem, rozgrywającym, obrońcą, chciałem mu przekazać jak najwięcej swojego DNA. Byłem gotowy dać mu klucze do tej drużyny, gdy będzie na to gotowy – dodał LeBron.

Ale koniec porad, zaczyna się ostra rywalizacja o prymat na Wschodzie NBA. – Teraz nie mam dla niego żadnej rady, podobnie jak dla nikogo, kto gra w innym zespole. My chcemy wygrać mistrzostwo. Jesteś z nami, albo przeciwko nam – zakończył LBJ.

Kyrie Irving podbije Boston w takich butach – zobacz >>
POLECANE

tagi

Gdy na stałe zmienił Igora Milicicia na stanowisku pierwszego trenera, wielu łapało się za głowę. Sam szkoleniowiec podkreśla, że jest wdzięczny władzom klubu za zaufanie. Andrzej Urban poprowadzi “Stalówkę” przynajmniej podczas dwóch kolejnych sezonów!
20 / 03 / 2023 21:40
Jeremy Sochan nie przestaje zadziwiać. Polak rzucił 29 punktów w wygranej 132:114 przeciwko Orlando Magic. Przyćmił swoiim występem Paolo Banchero, numer jeden draftu.
15 / 03 / 2023 7:27
Czas na drugą część raportu z Mistrzostw Polski U-19 2023, tym razem obejmującą zawodników z zespołów, które zajęły miejsca 1-4.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Tym razem sytuacja dotyczy rezerw, które występują w pierwszej lidze. Dotychczas drużynę prowadził Marcin Grygowicz, jednak za sprawą przeciętnych wyników rozstał się z wrocławskim klubem.
14 / 03 / 2023 13:25
Wydaje się, że zmiana trenera nie przyniosła momentalnej poprawy wyniku, natomiast zdecydowania poprawiła nastroje wśród zawodników, ale i kibiców. Śląsk przegrał z London Lions 76:83, ale chyba nikt z tego powodu nie rozpacza.