Legia w komplecie – skład wyszedł ciekawie! (PODCAST)

Share on facebook
Share on twitter
Nowy zespół zbudowany przez trenera Wojciecha Kamińskiego ma szansę wyrwać się z dna tabeli, a przede wszystkim zawiera graczy, dla których będzie się chciało Legię oglądać. Autorzy podcastu oceniają drugi zamknięty skład zespołu PLK.

.

PZBUK – zarejestruj się i zgarnij casback aż 200 złotych! >>

W najnowszym odcinku podcastu  Two Up rozmawiamy (Grzegorz Szybieniecki, Michał Wódecki i Jacek Mazurek) o składzie Legii Warszawa, która wraz z zakontraktowaniem Earla Watsona zakończyła budowę zespołu (więcej TUTAJ>>).

Zanim jednak główne danie, na chwilę poruszamy temat zmiany trenera we Włocławku. Uważamy, że wybór Dejana Mihevca jest bezpieczny i słuszny, ale wielką niewiadomą jest sposób, w jaki zbuduje swój autorski skład.

W przypadku Legii staramy się określić jednym słowem jej skład – padają „Kamiński”, niedoświadczony oraz przewidywalny. Zastanawiamy się nad rolą młodych graczy i jakością zawodników zagranicznych – zdania są podzielone chociażby w przypadku Zacha Johnsona

Na końcu tworzymy Power Ranking skończonych składów – czy Enea Astoria, którą omawialiśmy w pierwszym odcinku (więcej TUTAJ>>), czy Legia, kto wygląda na teraz lepiej (w głosach 2-1 wygrywa Enea Astoria).

GS

Transfery, nazwiska, składy – wszystkie drużyny sezonu 2020/21 w PLK – TUTAJ >>

Lider tabeli bardzo poważnie podszedł do swoich obowiązków. Enea Stelmet Zielona Góra bez problemów pokonał Enea Astorię Bydgoszcz 104:76. Rywala pod koszem nie znalazł Geoffrey Groselle, który zanotował 19 punktów i aż 16 zbiórek.
20 / 01 / 2021 20:31

NBA

Nie wyglądał na zbyt podekscytowanego, ale twierdził, że tak się właśnie czuje. Kyrie Irving we wtorek porozmawiał wreszcie z mediami i wszystko wskazuje na to, że w środę wróci do gry w Brooklyn Nets po ponad dwóch tygodniach przerwy.
20 / 01 / 2021 22:39
Komisarz Adam Silver głośno deklaruje, że nie zamierza wybiegać przed szereg po szczepionki dla zawodników. Ostatnio zaczął jednak mówić, że wczesne szczepienia dla koszykarzy mogłyby dać przykład innym obywatelom i (jego zdaniem) warto się nad takim rozwiązaniem pochylić.
20 / 01 / 2021 17:15

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk pokonali po pasjonującym meczu Energa Kotwicę Kołobrzeg 114:107. Słupszczanie do wygranej potrzebowali aż dwóch dogrywek, a także triple-double Adriana Kordalskiego. Lider Czarnych zakończył mecz z dorobkiem 33 punktów, 12 zbiórek i 12 asyst.
20 / 01 / 2021 23:48