Legia w komplecie – skład wyszedł ciekawie! (PODCAST)

Legia w komplecie – skład wyszedł ciekawie! (PODCAST)

Share on facebook
Share on twitter
Nowy zespół zbudowany przez trenera Wojciecha Kamińskiego ma szansę wyrwać się z dna tabeli, a przede wszystkim zawiera graczy, dla których będzie się chciało Legię oglądać. Autorzy podcastu oceniają drugi zamknięty skład zespołu PLK.

.

PZBUK – zarejestruj się i zgarnij casback aż 200 złotych! >>

W najnowszym odcinku podcastu  Two Up rozmawiamy (Grzegorz Szybieniecki, Michał Wódecki i Jacek Mazurek) o składzie Legii Warszawa, która wraz z zakontraktowaniem Earla Watsona zakończyła budowę zespołu (więcej TUTAJ>>).

Zanim jednak główne danie, na chwilę poruszamy temat zmiany trenera we Włocławku. Uważamy, że wybór Dejana Mihevca jest bezpieczny i słuszny, ale wielką niewiadomą jest sposób, w jaki zbuduje swój autorski skład.

W przypadku Legii staramy się określić jednym słowem jej skład – padają „Kamiński”, niedoświadczony oraz przewidywalny. Zastanawiamy się nad rolą młodych graczy i jakością zawodników zagranicznych – zdania są podzielone chociażby w przypadku Zacha Johnsona

Na końcu tworzymy Power Ranking skończonych składów – czy Enea Astoria, którą omawialiśmy w pierwszym odcinku (więcej TUTAJ>>), czy Legia, kto wygląda na teraz lepiej (w głosach 2-1 wygrywa Enea Astoria).

GS

Transfery, nazwiska, składy – wszystkie drużyny sezonu 2020/21 w PLK – TUTAJ >>

Legia Warszawa, Arged BMSlam Stal Ostrów, a także drużyny z Ostrawy i Pardubic – te cztery zespoły zdecydowały się na rozegranie spotkań w przerwie na reprezentację i w Warszawie powalczą w turnieju o Puchar Prezydenta Miasta. Impreza zostanie rozegrana w najbliższą sobotę i niedzielę, a mecze będzie można oglądać w stacjach związanych z Polsatem.
25 / 11 / 2020 18:37

NBA

Na początku zdawało się, że Bogdan Bogdanović będzie w przyszłym sezonie graczem Milwaukee Bucks. Ale po tym, gdy transfer upadł, zainteresowali się nim Atlanta Hawks i to tam wyląduje koniec końców 28-latek z Serbii. “Kólowie” z Sacramento uznali, że jest zbyt drogi.
25 / 11 / 2020 10:22
W najnowszym odcinku podcastu gościem Kamila Chanasa jest Sitek, wrocławski raper. Rozmowa o koszykówce, stylu życia i muzyce – nie brak mocnych tekstów i dobrego humoru!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Po raz 200. wybiegł w niedzielę na parkiet hiszpańskiej ligi ACB Adam Waczyński. Polski strzelec drużyny z Malagi godnie uczcił ten jubileusz – zdobył 14 punktów, a Unicaja rozgromiła Acunsa GBC 104:69 i odniósł już 6. zwycięstwo w bieżących rozgrywkach.
Trwa tworzeniu planu na stworzenie ligi 3×3 już w czerwcu – w porannym programie w Polsat Sport zdradził prezes PZKosz, Radosław Piesiewicz. Przy braku sportu na żywo taka inicjatywa wydaje się być racjonalna i może przynieść wiele korzyści.
1 / 05 / 2020 11:53