PRAISE THE WEAR

Legia w komplecie – skład wyszedł ciekawie! (PODCAST)

Legia w komplecie – skład wyszedł ciekawie! (PODCAST)

Nowy zespół zbudowany przez trenera Wojciecha Kamińskiego ma szansę wyrwać się z dna tabeli, a przede wszystkim zawiera graczy, dla których będzie się chciało Legię oglądać. Autorzy podcastu oceniają drugi zamknięty skład zespołu PLK.

.

PZBUK – zarejestruj się i zgarnij casback aż 200 złotych! >>

W najnowszym odcinku podcastu  Two Up rozmawiamy (Grzegorz Szybieniecki, Michał Wódecki i Jacek Mazurek) o składzie Legii Warszawa, która wraz z zakontraktowaniem Earla Watsona zakończyła budowę zespołu (więcej TUTAJ>>).

Zanim jednak główne danie, na chwilę poruszamy temat zmiany trenera we Włocławku. Uważamy, że wybór Dejana Mihevca jest bezpieczny i słuszny, ale wielką niewiadomą jest sposób, w jaki zbuduje swój autorski skład.

W przypadku Legii staramy się określić jednym słowem jej skład – padają „Kamiński”, niedoświadczony oraz przewidywalny. Zastanawiamy się nad rolą młodych graczy i jakością zawodników zagranicznych – zdania są podzielone chociażby w przypadku Zacha Johnsona

Na końcu tworzymy Power Ranking skończonych składów – czy Enea Astoria, którą omawialiśmy w pierwszym odcinku (więcej TUTAJ>>), czy Legia, kto wygląda na teraz lepiej (w głosach 2-1 wygrywa Enea Astoria).

GS

Transfery, nazwiska, składy – wszystkie drużyny sezonu 2020/21 w PLK – TUTAJ >>

POLECANE

tagi

Gdy na stałe zmienił Igora Milicicia na stanowisku pierwszego trenera, wielu łapało się za głowę. Sam szkoleniowiec podkreśla, że jest wdzięczny władzom klubu za zaufanie. Andrzej Urban poprowadzi “Stalówkę” przynajmniej podczas dwóch kolejnych sezonów!
20 / 03 / 2023 21:40
Jeremy Sochan nie przestaje zadziwiać. Polak rzucił 29 punktów w wygranej 132:114 przeciwko Orlando Magic. Przyćmił swoiim występem Paolo Banchero, numer jeden draftu.
15 / 03 / 2023 7:27
Czas na drugą część raportu z Mistrzostw Polski U-19 2023, tym razem obejmującą zawodników z zespołów, które zajęły miejsca 1-4.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Tym razem sytuacja dotyczy rezerw, które występują w pierwszej lidze. Dotychczas drużynę prowadził Marcin Grygowicz, jednak za sprawą przeciętnych wyników rozstał się z wrocławskim klubem.
14 / 03 / 2023 13:25
Wydaje się, że zmiana trenera nie przyniosła momentalnej poprawy wyniku, natomiast zdecydowania poprawiła nastroje wśród zawodników, ale i kibiców. Śląsk przegrał z London Lions 76:83, ale chyba nikt z tego powodu nie rozpacza.