REDAKCJA

Liga Mistrzów – Anwil jedzie do Belgii!

Liga Mistrzów – Anwil jedzie do Belgii!

Pierwszym rywalem Anwilu w walce o fazę grupową Ligi Mistrzów będzie belgisjka drużyna Mons Hainaut, debiutująca w rozgrywkach. Druga runda to ewentualna rywalizacja ze zwycięzca pary izraelsko – duńskiej.

Kwalifikacje rozpoczną się 15. września, rywalizacja odbywa się na klasycznej zasadzie mecz i rewanż. W obu rundach Anwil będzie drużyną wyżej rozstawioną, co oznacza pierwszy mecz na wyjeździe i drugi we własnej hali.

Jeśli Anwil przejdzie Belgów z Mons, w dwumeczu o fazę grupową zmierzy się ze zwycięzcą pary Hapoel Tel Awiw (Izrael) – Bakken Bears (Dania). Wszystkoie pary kwalifikacji Ligi Mistrzów wyglądają następująco:

Niebawem więcej informacji na temat rywali Anwilu.

POLECANE

tagi

Przed nami dwa spotkania. W Stargardzie PGE Spójnia zagra z ekipą ze Słupska, a w Bydgoszczy Enea Abramczyk Astoria będzie chciała sprawić niespodziankę w starciu z mistrzami Polski.
26 / 11 / 2022 16:48

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Przed nami kolejne zmagania zespołów Energa Basket Ligi Kobiet w rozgrywkach FIBA Eurocup Women oraz FIBA Women Euroleague. Sprawdziliśmy, jak wygląda sytuacja naszych zespołów w poszczególnych rozgrywkach.