Liga Mistrzów w Canal+. Stelmet i Rosa z kompletem transmisji

Share on facebook
Share on twitter

Rozgrywki nowej europejskiej ligi będą w Polsce transmitowane na platformie nc+ – dowiedział się PolskiKosz.pl. Sezon Ligi Mistrzów rusza 18 października.

Hala CRS w Zielonej Górze
Hala CRS w Zielonej Górze

Załóż konto w Unibet i zgarnij bonus >>

Jeszcze kilka tygodni temu niewiele było wiadomo na temat transmisji Ligi Mistrzów, pisaliśmy o tym, że pośrednicząca w sprzedaży praw Perform Group chce za pokazywanie tych rozgrywek 450 tys. euro.

Niedawno trzyletnią umowę na pokazywanie Ligi Mistrzów we Francji podpisał jednak tamtejszy Canal+ i polski kontrakt jest tego konsekwencją. Tym bardziej, że innych chętnych na transmitowanie tych rozgrywek w Polsce nie było. Właściciel praw wyraźnie zszedł z ceny, a z informacji PolskiKosz.pl wynika, że FIBA weźmie na siebie także część kosztów produkcji transmisji.

Na kanałach nc+ – prawdopodobnie Canal+ Sport i Canal+ Sport 2 – obejrzymy wszystkie grupowe mecze Stelmetu Zielona Góra i Rosy Radom, czyli w sumie co najmniej 28 spotkań. Możliwe, że także kolejne, jeśli polskie zespoły wyjdą z grupy. Transmitowany będzie na pewno Final Four.

Stelmet pierwszy mecz rozegra we wtorek 18 października – na wyjeździe z Dinamo Sassari. Dzień później Rosa zagra w Radomiu z PAOK Saloniki.

ŁC

Załóż konto w Unibet i zgarnij bonus >>

POLECANE