Luka Doncić czaruje – co za końcówka meczu! (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter

Potężny wsad i trójka na zwycięstwo. W całym meczu Luka Doncić zanotował aż 29 punktów, 8 zbiórek i 12 asyst, a Mavericks po zaciętym pojedynku pokonali 119:115 Minnesota Timberwolves.

Nike Kyrie 5 „Bred” –  w takich butach się teraz gra! >>

Luka Doncić zrobił już w debiutanckim sezonie tyle niezwykłych rzeczy, że poprzeczka przed każdym kolejnym meczem wisi jeszcze wyżej. I niezwykły Słoweniec potrafi sprostać zadaniu – w pojedynku z Wolves nie tylko wykręcił niezwykłe cyferki, ale także niemal wziął piłkę pod pachę i niemal w pojedynkę przesądził o losach meczu.

W decydujących akcjach Doncić miał: asystę na rzut za 3 punkty, efektowny wsad i rzut za 3 punkty. Ponownie zbliżył się do pierwszego w karierze triple double (czekamy!) z 28 punktami, 8 zbiórkami i 12 asystami. Taki cyferek przed 20 rokiem życia nie wykręcał w historii NBA nikt oprócz LeBrona Jamesa...

Zobaczcie, jak Luka szalał ostatniej nocy!

Nike Kyrie 5 „Bred” –  w takich butach się teraz gra! >>
POLECANE

Rozgrywki najlepszej ligi świata znów zapowiadają się rewelacyjnie – wielu faworytów do tytułu, stare i nowe gwiazdy, dziesiątki intrygujących historii. Już pierwszej nocy 74. sezonu NBA zobaczymy derby LA – Lakers zagrają z Clippers.
Znów w roli strażaka przyjdzie Markowi Łukomskiemu poprowadzić zespół w PLK. Według nieoficjalnych doniesień, były szkoleniowiec m.in. Kinga Szczecin i Czarnych Słupsk zastąpi w Starogardzie Gdańskim Marcina Lichtańskiego.