Marcin Gortat wśród kandydatów do gry w Lakers

Share on facebook
Share on twitter

Adrian Wojnarowski potwierdza – na liście kandydatów do gry w Los Angeles Lakers jest również Marcin Gortat. Drużyna z LA pilnie poszukuje na rynku centra, który zastąpi kontuzjowanego DeMarcusa Cousinsa.

Marcin Gortat / fot. wikimedia commons

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Jak podaje ESPN, głównym celem Lakers w tym momencie pozostaje Dwight Howard, który jednak ma jeszcze aktualny kontrakt z Memphis Grizzlies i koniecznie byłoby dojście do porozumienia w sprawie wykupienia jego kontraktu.

Drużyna z Los Angeles nie chce też kupować kota w worku, planuje zaprosić 3 kandydatów do gry – Howarda, Joakima Noaha oraz Marreese’a Speightsa na testy, aby ocenić ich aktualną formę.

Adrian Wojnarowski dodaje, że Lakers rozważają również kandydaturę Marcina Gortata. O tym pomyślę w poniedziałek jako pierwszy pisał Przegląd Sportowy.

Perspektywy wciąż dalekie, ale jeszcze sezon gry u boku wielkich sław i o wysokie cele w NBA byłby pięknym ukoronowaniem kariery polskiego środkowego.
POLECANE

W Stargardzie szybko znaleziono zastępstwo dla Kamila Piechuckiego. Nowym trenerem PGE Spójni ma zostać Jacek Winnicki, który po 3. kolejce został zwolniony z BM Slam Stali Ostrów. To właśnie przeciwko swojemu byłem klubowi będzie debiutował.

tagi