Marek Łukomski nowym trenerem Polpharmy

Share on facebook
Share on twitter
Znów w roli strażaka przyjdzie Markowi Łukomskiemu poprowadzić zespół w PLK. Według nieoficjalnych doniesień, były szkoleniowiec m.in. Kinga Szczecin i Czarnych Słupsk zastąpi w Starogardzie Gdańskim Marcina Lichtańskiego.
Marek Łukomski / fot. Krzysztof Cichomski, King Szczecin

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Tylko w 4 meczach tego sezonu debiutujący w roli pierwszego trenera Marcin Lichtański prowadził Polpharmę Starogard Gdański. W związku z rozczarowującymi wynikami (bilans 0-4) i słabą grą władze klubu zdecydowały się na zmianę szkoleniowca.

Według nieoficjalnych wciąż doniesień (fakt ten potwierdziliśmy jednak w kilku źródłach) nowym szkoleniowcem Polpharmy został Marek Łukomski, który w poprzednim sezonie także w roli strażaka pracował w AZS-ie Koszalin, a w przeszłości prowadził Czarnych Słupsk i Kinga Szczecin.

W zeszłym sezonie, mimo wielu przeciwności losu (dużych problemów finansowych), trenerowi Łukomskiemu udało się zrealizować cel z zespołem z Koszalin jakim było utrzymanie w lidze. W Starogardzie Gdańskim czeka na niego takie samo zadanie.

Pierwszą okazją do poprowadzenia drużyny będzie prawdopodobnie domowy mecz ze Śląskiem Wrocław, który odbędzie się już w najbliższy czwartek (17:30, transmisja w Polsat Sport Extra). W tym spotkaniu zadebiutuje także Jonathan Williams, najnowszy nabytek Polpharmy.

GS

POLECANE