Markelle Fultz w Orlando – wreszcie dostanie szansę?

Share on facebook
Share on twitter

Numer 1 draftu 2017, Markelle Fultz, który od początku swojej kariery zmaga się z kontuzją barku trafia do Orlando Magic. Philadelphia 76ers postawili na nim krzyżyk i wzmacniają ławkę.

Markelle Fultz / fot. wikimedia commons

W takich butach finały NBA wygrywał Kevin Durant! >>

Historia Markelle’a Fultza nie należy do tych szczęśliwych. Wybrany z pierwszym numerem draftu 2017 nastoletni jeszcze wtedy rozgrywający przez większość czasu spędzonego w NBA walczył z kontuzją barku, która przyplątała się jeszcze przed pierwszym meczem w barwach 76ers.

Fultz wracał już do gry, ale nie przypominał tego utalentowanego chłopaka z college’u, a stał się obiektem żartów z jego mechaniki rzutu, która pod wpływem bólu i ograniczeń ruchowych zmieniła się nie do poznania.

76ers ostatnim transferami pokazali, że celują już teraz w wygranie Wschodu, a może i całej NBA. The process oficjalnie został zakończony i GM Philadelphia 76ers, Elton Brand, postanowił, że nie będzie czekać na to, kim może się stać w przyszłośći Fultz i w zamian za niego wzmocni ławkę.

Magic oddali Jonathana Simmonsa, bardzo pożytecznego skrzydłowego, pick w 1 rundzie draftu 2020 oraz drugorundowy pick (nieokreślony jeszcze).

Orlando pozyskuje rozgrywającego na przyszłość, który wzmocni najgorzej obsadzoną pozycję w składzie.

W takich butach finały NBA wygrywał Kevin Durant! >>
POLECANE

tagi