• Home
  • NBA
  • Marvin Bagley z rekordem kariery – Kings wciąż na plusie

Marvin Bagley z rekordem kariery – Kings wciąż na plusie

Share on facebook
Share on twitter

Świetne 24 punkty i 12 zbiórek zanotował Marvin Bagley III w wygranym spotkaniu z San Antonio Spurs (127:112). To najlepszy mecz w karierze wybranego z 2 numerem draftu 2018 koszykarza Sacramento Kings.

Marvin Bagley III / fot. wikimedia commons

adidas Harden Vol. 2 – w tych butach James Harden gra jak MVP >>

Marvin Bagley póki co nie robi tak spektakularnej kariery jak inni pierwszoroczniacy. Trener David Joerger po kilku meczach przesunął go na ławkę, o co z resztą miały do niego pretensje osoby zarządzające klubem.

Trener Sacramento Kings postawił jednak na wygrywanie, a nie na ogrywanie młodzian. Wstawił do piątki Nemanję Bjelice, który zalicza bardzo udany sezon. Jak się z biegiem czasu okazuje, możliwe jest pogodzenie ambicji wszystkich graczy, Bagley grając z ławki zalicza bardzo dobre wejścia.

Bagley w meczu przeciwko Spurs zdobył najlepsze w karierze 24 punkty w 31 minut. Miał do tego 12 zbiórek i 4 asysty. Kings wygrali 127:112, to już 4 wygrana w ostatnich 5 meczach. Pokonali nie tylko wyżej notowanych Spurs, ale i 76ers. Kolejny mecz na rozkładzie to Houston Rockets.

Sacramento cały czas są na plusie, obecnie mają bilans 28-25 i zajmują 9 miejsce w Konferencji Zachodniej z jednym zwycięstwem mniej niż LA Clippers. Wszystko wskazuje na to, że Kings do końca będą się liczyć w walce o playoffy.

adidas Harden Vol. 2 – w tych butach James Harden gra jak MVP >>