Mateusz Jarmakowicz nie pomógł – Legia popada w przeciętność

Share on facebook
Share on twitter

Warszawianie przegrali już czwarty mecz w tym sezonie, tym razem 64:72 w Prudniku z Pogonią. Mateusz Jarmakowicz w debiucie zdobył 8 punktów, miał 5 zbiórek i aż 6 strat.

(Fot. Legiakosz.com)
(Fot. Legiakosz.com)

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >>

Legia popada w przeciętność – mimo znanych nazwisk drużyna Piotra Bakuna ostatnio głównie przegrywa, rywale byli lepsi w trzech z ostatnich czterech spotkań. Z bilansem 5-4 bliżej jej do środka tabeli niż czołówki I ligi.

Legii nie pomógł transfer Mateusza Jarmakowicza – 28-letni środkowy miał wzmocnić warszawian pod koszem, ale w pierwszym meczu wypadł nijako. Miał niezły moment w pierwszej kwarcie, gdy rzucił 6 punktów, ale potem nie pokazał nic. No, może trzykrotnie popełnionym błędem kroków w czwartej kwarcie.

Warszawianie mają swoje usprawiedliwienia – w Prudniku nie zagrali kontuzjowani Łukasz Pacocha i Tomasz Andrzejewski. Ale inni ważni gracze – obwodowi Grzegorz Kukiełka, Łukasz Wilczek czy Piotr Robak – znów zagrali po prostu słabo. Cała trójka miała razem 4/18 z gry.

Tymczasem w Pogoni, która właśnie wyprzedziła Legię w tabeli, 19 punktów i 8 asyst miał Tomasz Prostak, a 17 punktów (8/11 z gry) dodał Tomasz Nowakowski.

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >>

ŁC