PRAISE THE WEAR

McKenzie Moore powrócił – gotowy do gry w Anwilu

McKenzie Moore powrócił – gotowy do gry w Anwilu

Początek sezonu spędził na rehabilitacji stawu skokowego, a w ostatnich tygodniach przebywał w Grecji. McKenzie Moore jest już jednak w Polsce i ma wrócić do treningów z zespołem z Włocławka.
McKenzie Moore / fot. A. Romański, plk.pl

Zarejestruj się w Premium – czytaj teksty i graj w Fantasy Ligę! >>

Miał być liderem zespołu, głównym kreatorem odpowiedzialnym za atak zespołu – wiele obiecywano sobie po McKenzie Moore’rze, który ma za sobą dobre granie w takich ligach jak grecka i turecka. Amerykanin to także gracz z wysokiej półki finansowej, a to tez o czymś przecież świadczy.

Moore jednak Anwilowi za bardzo na początku sezonu nie pomógł. Wystąpił co prawda podczas meczu o Superpuchar, ale jego zaległości w przygotowaniu do gry były zbyt duże, by Amerykanin na parkiecie robił jakąś różnicę. Dodatkowo narzekał na staw skokowy, przez co trenował indywidualnie.

Ostatnie tygodnie McKenzie spędził za to w Grecji – u swojego sprawdzonego fizjoterapeuty, który pomagał mu dojść do pełni sprawności.

Jak informuje Anwil, Amerykanin jest już z powrotem w Polsce i ma za kilka dni dołączyć do zespołu, a już zaraz wznowi treningi. Szerzej o sytuacji Moore’a wypowiadał się w wywiadzie dla naszego portalu prezes klubu, Arkadiusz Lewandowski (więcej TUTAJ>>).

Oczekiwania wobec Moore znacząco spadły, a rozczarowanie jego przygotowaniem do sezonu wśród kibiców jest naprawdę duże. Amerykanin to nadal jednak gracz z ogromnym potencjałem i razem z Ivanem Almeidą może stworzyć jeden z najlepszych, jak nie najlepszy (a już na pewno najwszechstronniejszy) obwodowy duet w lidze.

RW

Zarejestruj się w Premium – czytaj teksty i graj w Fantasy Ligę! >>

POLECANE

tagi

Jeremy Sochan nie przestaje zadziwiać. Polak rzucił 29 punktów w wygranej 132:114 przeciwko Orlando Magic. Przyćmił swoiim występem Paolo Banchero, numer jeden draftu.
15 / 03 / 2023 7:27
Czas na drugą część raportu z Mistrzostw Polski U-19 2023, tym razem obejmującą zawodników z zespołów, które zajęły miejsca 1-4.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Tym razem sytuacja dotyczy rezerw, które występują w pierwszej lidze. Dotychczas drużynę prowadził Marcin Grygowicz, jednak za sprawą przeciętnych wyników rozstał się z wrocławskim klubem.
14 / 03 / 2023 13:25
Wydaje się, że zmiana trenera nie przyniosła momentalnej poprawy wyniku, natomiast zdecydowania poprawiła nastroje wśród zawodników, ale i kibiców. Śląsk przegrał z London Lions 76:83, ale chyba nikt z tego powodu nie rozpacza.