ME U20: Polska vs. Włochy – dziś mecz o wszystko!

ME U20: Polska vs. Włochy – dziś mecz o wszystko!

Share on facebook
Share on twitter

W niedzielę, o godz. 15 wyjaśni się, czy młodzieżowa reprezentacja Polski pozostanie w Dywizji A. Potrzebujemy zwycięstwa w decydującym meczu z Włochami.

Reprezentacja Polski U20 / fot. FIBA

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

W sobotę Polacy dali sobie jeszcze jedną szansę, wygrywając mecz z Łotwą 82:68 (relacja TUTAJ >>). Dzięki temu mają jeszcze szansę zająć 13. lokatę, która gwarantuje pozostanie w Dywizji A. Sprawa w teorii jest prosta – wystarczy wygrać ostatni mecz.

Włochy z kolei w sobotę pokonały Serbię 86:63. Wcześniej m.in. rozbiły 85:58 Ukrainę, z którą nasza drużyna przegrała. W turnieju nasi dzisiejsi rywale mają bilans 2-4, zatem identyczny jak Polacy.

Niedzielne spotkanie odbędzie się o godz. 15.00. Transmisję tradycyjnie oglądać będzie można na profili FIBA w YouTube, link znajduje się TUTAJ >>

Wieczorem odbędzie się także mecz o złoty medal. W finale o godz. 19.30 zagrają Hiszpania i gospodarz imprezy – Izrael.

RW
POLECANE

tagi

„Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa. Pieśni o Małym Rycerzu”. Pieśń znana z hal siatkarskich już niedługo może zagościć na meczach Śląska Wrocław. I to nie w chwilach słabości, ale w uznaniu dla pracy trenera Olivera Vidina. Pod jego wodzą drużyna 17-krotnego mistrza Polski wygrała 6 z 9 spotkań i jest na dobrej drodze, aby awansować do fazy play-off.
27 / 01 / 2020 18:33

NBA

Właściwy ruch, oznaka szacunku i szansa, aby należycie przygotować pożegnanie. NBA oficjalnie przełożyła wtorkowe starcie między Los Angeles Lakers a Los Angeles Clippers z powodu tragicznej śmierci Kobe Bryanta, który zginął w katastrofie helikoptera w niedzielę.
28 / 01 / 2020 0:22
Niezwykły filmik zapada w pamięć równie mocno, jak i urywki z grą Kobego w NBA. Za kilkuminutowe arcydzieło “Dear Basketball” koszykarz został w 2018 roku uhonorowany Oscarem. Warto zobaczyć to wideo w całości!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Do pierwszego spotkania eliminacyjnego z Izraelem został już niecały miesiąc, ale nie wszyscy kadrowicze z mundialu są w optymalnej formie. To idealna okazja do wprowadzenia do reprezentacji nowych graczy jak Jarosław Zyskowski czy Aleksander Dziewa, którzy w lidze spisują się świetnie.
22 / 01 / 2020 20:24