Mecze kupowane na minuty – nowy sezon, nowe opcje w NBA

Mecze kupowane na minuty – nowy sezon, nowe opcje w NBA

Share on facebook
Share on twitter

Po raz pierwszy w historii kibice NBA będą mogli wykupić dostęp do… części spotkania transmitowanego poprzez League Pass. Usługa ta dotyczyć będzie wyłącznie czwartej kwarty., czyli końcówek meczów.

fot. wikimedia commons

Back on the Court – najlepszy sprzęt na nowy sezon! >></span

To nowość, jeśli chodzi o usługi oferowane przez ligę w ramach League Pass. Kibice będą mogli wykupić dostęp do transmisji meczu zaraz po tym, gdy wybrzmi syrena kończąca trzecią odsłonę spotkania. Kosztować będzie to $1.99 dolara (około 7 polskich złotych), niezależnie od tego, czy kibic chce kupuje usługę na starcie ostatniej kwarty czy podczas ostatnich 30 sekund mecz.

„To wielki moment, ale też jednocześnie mały na razie krok. Pracujemy nad tym, aby w przyszłości kibice mogli mieć możliwość wykupu dostępu do jakiekolwiek części spotkania” – powiedział w rozmowie z ESPN komisarz Adam Silver. Według informacji amerykańskiego portalu, do grudnia liga ma rozszerzyć usługę na wszystkie – a nie tylko czwartą – kwarty.

Zdaniem komisarza ligi, wielu fanów może mieć inne plany, które nie pozwolą obejrzeć całego meczu, lecz tylko ostatnie 30 minut. Proponowane przez ligę rozwiązanie ma więc ułatwić kibicom dostęp do meczów, w szczególności tych ciekawych, gdzie często właśnie w końcówkach dochodzi do pasjonujących batalii.

Jeśli natomiast chodzi o cenny innych pakietów, to prezentują się one tak:

Dostęp do wszystkich meczów na cały sezon: $159.99 dolarów (584 zł)
Dostęp do wszystkich meczów na miesiąc: $20 dolarów (73 zł)
Dostęp do meczów jednej drużyny na cały sezon: $99.99 dolarów (365 zł)
Dostęp do meczów jednej drużyny na miesiąc: $11 dolarów (40 zł)
Dostęp do 80 spotkań na miesiąc: $69.99 dolarów (255 zł)
Dostęp do 8 spotkań na miesiąc: $6.99 dolarów (25,5 zł)
Pojedynczy mecz: $4.99 dolarów (18 zł)

Tomek Kordylewski

Back on the Court – najlepszy sprzęt na nowy sezon! >></span
Tym razem miejsca w tabeli nie kłamało. Wyżej notowany King Szczecin pokonał Anwil Włocławek 80:71 i odniósł już piąte zwycięstwo w bieżącym sezonie. Goście z Włocławka zaprezentowali się tak, jak w poprzednich spotkaniach – czyli bardzo słabo. Sam Ivan Almeida tym razem nie mógł wystarczyć do wygranej.
30 / 09 / 2020 19:40
Tylko Stelmet Enea znalazł w obecnym sezonie sposób na Legię Warszawa, chociaż i w Zielonej Górze zespół ze stolicy miał dobre momenty gry. O udanym początku rozgrywek, roli w zespole Michała Sokołowskiego i planach na przyszłość, rozmawiamy z trenerem Wojciechem Kamińskim.
30 / 09 / 2020 16:25

NBA

Prawie cztery miesiące później niż zakładano, ale ostatecznie wszyscy doczekaliśmy się decydujące aktu sezonu 2019/2020. W środę Los Angeles Lakers i Miami Heat rozpoczną finały NBA. Zdecydowanym faworytem jest drużyna z Kalifornii, ale ekipa z Florydy już dwukrotnie w „bańce” udowodniła, że nie można stawiać jej na straconej pozycji.
30 / 09 / 2020 10:53
Drugi odcinek #StrefaChanasa na rozpoczęcie koszykarskiego sezonu 2020/21! Gośćmi Kamila są: trener Mihailo Uvalin oraz Radosław Hyży, był znany zawodnik, a obecnie także trener. Czego spodziewają się po zespołach ekstraklasy?

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Prawie cztery miesiące później niż zakładano, ale ostatecznie wszyscy doczekaliśmy się decydujące aktu sezonu 2019/2020. W środę Los Angeles Lakers i Miami Heat rozpoczną finały NBA. Zdecydowanym faworytem jest drużyna z Kalifornii, ale ekipa z Florydy już dwukrotnie w „bańce” udowodniła, że nie można stawiać jej na straconej pozycji.
30 / 09 / 2020 10:53
Mecz z nazwy miał być towarzyski, ale w czwartej kwarcie tego spotkania nikt nie myślał o zbijaniu piątek, a na parkiecie rozpętała się regularna wymiana ciosów. Po kilku minutach bójki pojedynek Dynama Odessa z BK Tarnopol nie został dokończony.
29 / 09 / 2020 16:23
Mieli dopiero w kolejnych latach grać o najwyższe cele, polować na największe gwiazdy i dopiero wtedy zaatakować mistrzostwo NBA. Miami Heat jednak już teraz mocno zaskoczyli i dzięki zwycięstwu 125:113 w szóstym meczu Finałów Konferencji Wschodniej z Boston Celtics awansowali do Finałów NBA.
28 / 09 / 2020 9:29
Stelmet Enea Zielona Góra przez 35 minut walczył jak równy z równym z euroligowym Zenitem Sankt Petersburg. W ostatnich minutach podopiecznym Żana Tabaka zabrakło jednak mocy i pomysłu w grze, a faworyzowani Rosjanie wykorzystali to i wygrali 83:74. Największym zmartwieniem w obozie mistrza Polski jest jednak kontuzja Daniela Szymkiewicza.
Trwa tworzeniu planu na stworzenie ligi 3×3 już w czerwcu – w porannym programie w Polsat Sport zdradził prezes PZKosz, Radosław Piesiewicz. Przy braku sportu na żywo taka inicjatywa wydaje się być racjonalna i może przynieść wiele korzyści.
1 / 05 / 2020 11:53