Michael Hicks – festiwal trafień z dystansu (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter

Polacy dziś o 16:30 zagrają w ćwierćfinale mistrzostw świata z Portoryko. Są powody do optymizmu – w znakomitej formie jest Michael Hicks, który trafieniami z dystansu nęka kolejnych rywali. Zobacz kilka jego niesamowitych trafień z poprzednich meczów. 

Michael Hicks / fot. FIBA

DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >>

Fazę grupową reprezentacja Polski w składzie: Michael Hicks, Marcin Sroka, Przemysław Zamojski i Paweł Pawłowski, zakończyli z bilansem trzech zwycięstw i jednej porażki, z tym że przegrana z Japonią przydarzyła się już wtedy, gdy mieliśmy zagwarantowane pierwszej miejsce w grupie.

Jedną z największych gwiazd mistrzostw rozgrywanych w Amsterdamie jest jak do tej pory Michael Hicks. Amerykanin z polskim paszportem imponuje przede wszystkim nieprawdopodobnymi trafieniami z dystansu, które pozwoliły Polakom ograć  chociażby Łotyszy. Poniżej kilka jego niesamowitych rzutów.

 

Polacy już dziś o 16:30 zagrają w ćwierćfinale mistrzostwa świata z reprezentacją Portoryko. Transmisję można będzie obejrzeć na oficjalnym kanale FIBA 3×3 na YouTube.

RW

DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >>

POLECANE

Zespół z Gdyni, licząc PLK i EuroCup, przegrał 5 meczów z rzędu, a w ostatnich 4 nie zdobył nawet 70 punktów. Brak drugiego rozgrywającego mocno się teraz odbija na zmęczeniu i grze pozostałych zawodników, jednak – naszym zdaniem – decyzja o zatrudnieniu Armaniego Moore’a ma sens.

tagi