Michał Ignerski wciąż to ma – 38 punktów w 2 lidze

Cztery mecze i cztery zwycięstwa. Rewelacyjne średnie 32 punktów i 11 zbiórek na spotkanie. Michał Ignerski jest niekwestionowaną gwiazdą 2. ligi. Tym razem zdobył 38 punktów, a jego AZS Basket Nysa pokonał KS Kosz Pleszew 94:89.

Michał Ignerski / fot. PZKosz

DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >>

Michał Ignerski ma już 38 lat, ale wciąż potrafi latać nad koszami i zdobywać punkty. W meczu przeciwko KS Kosz Pleszew zdobył 38 punktów, zebrał 11 piłek i wymusił 8 fauli, a to wszystko w 38 minut gry.

Jego AZS Basket Nysa wygrał 94:89, co daje im miejsce w pierwszej ósemce i grę w playoff w grupie D 2. ligi.

Michał w tym sezonie średnio notuje 32 punkty i 11 zbiórek w 33 minuty gry. Póki co na koncie ma 4 spotkania. Trafia także 50% rzutów z gry. Jak na zawodnika powracającego z emerytury to świetne statystyki.

„Igner” wciąż to ma i aż szkoda, że nie możemy go oglądać w klubach zdecydowanie lepszych, grających w 1. lidze, a może nawet w PLK. Ignerski nawet pomimo wieku ma możliwości na poziomie nieosiągalnym dla wielu graczy znajdujących się w składach drużyn w ekstraklasie.

Najpierw złapał faul techniczny pod koniec pierwszej kwarty, a potem próbował jeszcze dyskutować z sędziami. Nie podobała mu się też decyzja arbitrów pod koniec spotkania. Luka Doncić przyznaje dziś, że emocje w stosunku do sędziów ponoszą go zbyt często.
9 / 12 / 2019 15:23
Serbsi gigant jest naprawdę zwariowanym gościem. Dallas Mavericks przejechali się w sobotę po New Orleans Pelicans, tym razem wygrywając 130-84 (to już ich trzecie zwycięstwo nad Pels w tym sezonie), a sporo minut dostał m.in. Boban Majranović i rewelacyjnie je wykorzystał.
8 / 12 / 2019 14:40
W najnowszym odcinku podcastu Kamila Chanasa gośćmi są młodzi zawodnicy Sląska Wrocław – Aleksander Dziewa i Jakub Musiał. Czym zaskoczyła ich ekstraklasa i jak widzą swoje koszykarskie kariery?

2 / 12 / 2019 10:08