PRAISE THE WEAR

Michał Warchowski z nowym rekordem – 21 asyst!

Michał Warchowski z nowym rekordem – 21 asyst!

Drugoligowy John Stockton znów zadziwił i w meczu z SMS PZKosz Władysławowo zaliczył aż 21 asyst. Rozgrywający Domino Inowrocław w tym sezonie notuje ich średnio 13,8 na mecz.

Michał Warchowski (fot. i-basket.pl)

Buty, w których wymiana Kyrie Irving – możesz je mieć! >>

O Michale Warchowskim niedawno pisaliśmy szerzej, bo w II lidze dokonuje rzadko spotykanych rzeczy – wykonuje potężne ilości asyst, w każdym z 15 spotkań miał ich przynajmniej 10. Teraz znów pobił rekord.

Kilka tygodni temu miał 20 asyst z Biofarmem Basketem Suchy Las, teraz zaliczył o jedną więcej – w wygranym przez Domino 87:65 meczu z SMS PZKosz 24-letni rozgrywający miał ich 21. Rozegrał pełne 40 minut, zdobył 12 punktów. I miał tylko 3 straty – najmniej w sezonie.

Domino mecz wygrało pewnie, miało świetną skuteczność z dystansu – 56 proc. (17/30). Szczególnie skuteczny był Daniel Korólczyk, który trafił aż 9 z 12 rzutów!

Inowrocławianie mają bilans 10-5 i zajmują trzecie miejsce w tabeli grupy A II ligi.

ŁC

Buty, w których wymiana Kyrie Irving – możesz je mieć! >>
POLECANE

tagi

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
W przesądy nie wierzymy, natomiast – faktycznie – trzynastka okazała się pechowa, przynajmniej tym razem. 22. kolejka była zdecydowanie najsłabszą i najmniej porywającą z dotychczasowych.
1 / 02 / 2023 18:05
Postaci ustawionej tyłem na zdjęciu dziś na parkiecie nie zobaczymy. Josh Bostic został odsunięty od drużyny, a jego kontrakt prawdopodobnie zostanie rozwiązany. Ale będą inni! Między innymi wracający po kontuzji Kamil Łączyński.