Za mistrzostwo dla Cavs można nieźle zarobić

Share on facebook
Share on twitter

Bukmacherzy niezbyt przejęli się kontuzją Kevina Duranta. Nadal to Golden State Warriors ich zdaniem pozostają głównym faworytem do zdobycia tytułu w NBA.

fot. wikimedia

NBA – typuj wyniki i zgarniaj kasę >>

Kevin Durant – według aktualnych doniesień – może wrócić do gry jeszcze przed końcem sezonu zasadniczego, ale jego forma po kontuzji będzie oczywiście niewiadomą. Na miesiąc przed playoffami reszta drużyny z Oakland też jest w kiepskiej formie – Stephen Curry i Klay Thompson mają spore problemy ze skutecznością. Mimo to, kurs na ostateczne zwycięstwo Warriors wynosi tylko 1.72.

Cavs z kolei w ostatnich tygodniach wyraźnie się wzmocnili, biorąc wartościowych weteranów w postaci Derricka Williamsa, Derona Williamsa i Andrew Boguta. Mają w tym momencie 11-12 zawodników do gry, co przy wyraźnie krótszej ławce Warriors może mieć niebagatelne znaczenie. Do tego, dla odmiany ich lider Lebron James nie zwalnia tempa ani na chwilę. Mimo to, kurs na obronę tytułu przez Cavs wynosi aż 4.00.

Idą w górę notowania Washington Wizards z Marcinem Gortatem, ale trudno stwierdzić, że są rozpatrywani jako jedni z faworytów. Gdyby jakimś cudem udało im się zdobyć mistrzostwo, za każdą złotówkę można zarobić aż 34.

Pierwsza dziesiątka wg kursów Unibet przedstawia się w tym momencie następująco:

Golden State Warriors – 1.72
Cleveland Cavaliers – 4.00
San Antonio Spurs – 8.00
Boston Celtics – 23.00
Houston Rockets – 23.00
LA Clippers – 29.00
Washington Wizards – 34.00
Toronto Raptors – 34.00
Utah Jazz – 41.00
Memphis Grizzlies – 67.00

Kursy dla pozostałych drużyn znajdziesz TUTAJ >>

red.

NBA – typuj wyniki i zgarniaj kasę >>

POLECANE