PRAISE THE WEAR

Najlepsi Bukmacherzy bez podatku – Ranking 2023

Najlepsi Bukmacherzy bez podatku – Ranking 2023

Bukmacherzy bez podatku to popularny element polskiego krajobrazu zakładów sportowych. Mimo to, część osób uważa, że wyższe wygrane mogą tu oznaczać pewien konflikt z prawem. Nie jest to prawdą. Gra bez podatku jest legalna. W tym tekście podpowiadamy, jak wybrać najlepszą ofertę na takie zakłady.
Cleveland Cavaliers – Chicago Bulls Fot. Matt Marton-USA TODAY Sports/SIPA USA/PressFocus

Dziś praktycznie każda firma z branży chwali się, że ma w swojej ofercie promocje pozwalające grać bez podatku. Ten stan rzeczy sprawia, że typerzy mają problem z wyborem właściwej oferty. Koniecznie trzeba wykonać dokładny research internetu, by znaleźć odpowiednią ofertę.

Najlepsi bukmacherzy bez podatku prezentowani są na stronach poświęconych tematyce tego typu zakładów: najlepsibukmacherzy.com/bez-podatku/ — wizyta na takich stronach jest wskazana, gdy chcemy znaleźć najlepszą ofertę bukmachera bez podatku dla siebie dla siebie.

Bukmacherzy bez podatku – ranking

Operator
OfertaŚwietna oferta na koszaWiele zakładów na sporty wirtualneCiekawy kreator zakładówAtrakcyjne bonusy powitalneŚwietna oferta zakładów
live
RejestracjaSprawdź  ofertęSprawdź  ofertęSprawdź  ofertęSprawdź ofertęSprawdź  ofertę

Zasady gry bez podatku

W pierwszej kolejności wytłumaczmy sobie, jak działa podatek bukmacherski. Ta wiedza sprawi, że z łatwością zrozumiemy, co mają na myśli firmy bukmacherskie, gdy chwalą się grą bez podatku.

W zasadzie to w branży bukmacherskiej występuje kilka rodzajów podatków. Poniżej omawiamy każdy z nich.

 • Podatek od stawki (inna nazwa “podatek od gier”: podczas typowania zakładu, bukmacher za każdym razem pobiera 12% od wysokości stawki, którą przekazuje do urzędu skarbowego. Tym samym realna stawka to 88% postawionej kwoty.
 • Podatek dochodowy: konieczność płacenia tego rodzaju podatku pojawia się, gdy suma wygranych kuponów przekroczy kwotę 2280 zł. Wtedy wysokość wygranej jest pomniejszana o 10%.

Gdyby powyższe informacje nie były dla Ciebie w pełni satysfakcjonujące, możesz przeszukać internet na własną rękę, sięgając po treści pisane przez prawników i doradców podatkowych — na takich blogach znajdziesz szczegółowe omówienie kwestii podatkowych w kontekście zakładów. Możesz też zajrzeć bezpośrednio do źródła definiującego funkcjonowanie branży zakładów bukmacherskich pod kątem prawnym — do tzw. ustawy hazardowej.

Powyższe informacje pozwalają już odpowiedzieć na pytanie, na czym polegają zakłady bukmacherskie bez podatku. Jak widać, w rzeczywistości pełnią one funkcję oferty bonusowej. Zawsze taka promocja dotyczy zakładów postawionych w aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej. Nie uświadczymy raczej opcji gry bez podatku na dany kupon postawiony stacjonarnie.

Bonusy u czołowych bukmacherów bez podatku

Operator
BonusBonus do 1060 złBonus od depozytu 2000 złdarmowy zakładw aplikacjiNajwyższy freebet na rynkuZakład bez ryzyka 500 zł
RejestracjaSprawdź  ofertęSprawdź ofertęSprawdź  ofertęSprawdź ofertęSprawdź  ofertę

Sprawa podatku a inne bonusy bukmacherskie?

Podczas wizyt na stronie legalnego bukmachera za każdym razem widzimy, że operator oferuje nam możliwość gry bez podatku. Jednocześnie praktycznie w każdym miejscu organizatorzy zakładów dają nam bonus powitalny. Teraz niektóre osoby mogą zastanawiać się, czy zakłady bez podatku można łączyć z pozostałymi promocjami dla nowych graczy (zakład bez ryzyka, freebet czy bonus od depozytu).

Niestety nie mamy tu dla zadowalającej odpowiedzi, bo z reguły firmy z polskiego rynku nie przewidują takiej możliwości łączenia zakładów. Mimo to niektóre firmy dają możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich przez kilkanaście dni od momentu rejestracji konta.

Warto wykorzystać intensywnie te pierwsze dni, gdy jesteśmy klientami nowego bukmachera. Dzięki temu każda nasza wygrana będzie wyższa o 12% — dokładnie tyle, ile wynosi podatek od stawki.

Bukmacherzy bez podatku – wpłaty i wypłaty

Operator
Minimalna wpłata10 zł1 zł1 zł10 zł1zł
Czas realizacji wypłatdo 3 dniNatychmiast1-3 dni roboczedo 3 dni roboczychNatychmiast
RejestracjaSprawdź  ofertęSprawdź  ofertęSprawdź  ofertęSprawdź  ofertęSprawdź  ofertę

Alternatywne promocje dla zakładu bez podatku

Skoro już wiemy, że legalny bukmacher bez podatku stanowi jedynie marketingowe hasło, to warto się zastanowić nad tym, jakie są alternatywne promocje dla typerów — zarówno nowych graczy, jak i osób stale odwiedzających stronę internetową danego buka. Należą do nich:

 • Zakład bez ryzyka (znacznie lepsza opcja niż możliwość skorzystania z gry bez podatku): gracz otrzymuje zwrot postawionej stawki, gdy nie trafi pierwszego zakładu.
 • Bonus od depozytu: ten bonus powitalny przewiduje przyznanie graczowi środków za postawienie określonej stawki podczas pierwszych zakładów.
 • Bonus bez depozytu: promocja wymarzona — środki bonusowe trafiają na konto gracza bez konieczności zasilania konta.

Jak widać, zakłady bukmacherskie bez podatku nie są wymarzoną promocją — nie należy więc traktować ich jako głównego kryterium wyboru strony z zakładami. Jeśli chcemy traktować ofertę bonusową jako główny punkt wyboru oferty, lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie na stronach, które mają atrakcyjne powyższe bonusy.

Częste warunki promocji typu “zakład bez podatku”

Warto wiedzieć, że bukmacherzy bez podatku określają pewne kryteria kwalifikujące do udziału w tego typu promocjach. Poniżej przyjrzymy się bliżej warunkom umożliwiającym grę bez podatku.

Ilość zdarzeń na kuponie

Jednym z głównym warunków, które musi spełnić kupon, aby kwalifikować się do udziału w zakładzie bez podatku, jest ilość typowanych zdarzeń. Jeśli chodzi o ten warunek, najczęściej bukmacherzy bez podatku życzą sobie, aby typer postawił co najmniej 3 zdarzenia na kuponie.

Minimalny kurs

Często bukmacherzy bez podatku definiują minimalny kurs, który upoważnia do korzystania z oferty. Jeśli na zakładzie jest kilka wydarzeń, wtedy może być wymagany kurs całkowity kuponu o określonej wartości, w innych wypadkach może być brany pod uwagę kurs każdego zakładu pojedynczego. Wszystkie tego typu warunki definiuje regulamin promocji.

Jeśli nie mamy pewności co do wytypowanego scenariusza, wykorzystujmy kurs minimalny — bez przesadnej górki ponad uprawniający próg.

Limit czasu na skorzystanie z promocji

Możliwość wysokich wygranych w grze bez podatku często jest czasowo ograniczona. W momencie, gdy gracz zapisze się do udziału w promocji, ma najczęściej 7, 14 lub 30 dni na wykorzystanie swojego bonusu.

Oferta obowiązująca w określonych godzinach

Niektóre firmy bukmacherskie bez podatku pozwalają wziąć udział w promocji tylko w określonych przedziałach czasowych. Są bukmacherzy, którzy oferują nocną grę bez podatku, np. między 23:00 a 6:00. Oczywiście nocne pory nie są regułą — inni operatorzy pozwalają grać bez podatku w ciągu dnia. Dodatkowo firma może pozwolić graczom typować w określonych dniach.

Konkretne zakłady bez podatku objęte promocją

Możliwość typowania bez podatku niekiedy jest dostępna tylko w przypadku określonych zakładów. Najpewniej dzieje się tak w momencie, gdy bukmacher na podstawie danych analitycznych zauważa, że określone zakłady nie cieszą się zadowalającą popularnością.

Może się zdarzyć, że wydarzenia objęte promocją nie będą nam odpowiadać, wtedy nie ma sensu na siłę typować. Zakłady bukmacherskie bez podatku mają być naszym przywilejem — źródłem wyższych wygranych, a nie przyczyną frustracji.

Brak podatku tylko w aplikacji mobilnej

Niektóre firmy zmuszają swoich klientów do obstawiania zakładów w aplikacji — tylko użytkownikom smartfonów oferują grę bez podatku. To sprawia, że mimowolnie zwiększa się liczba osób, które instalują oprogramowanie na swoich smartfonach.

Bez dwóch zdań możemy powiedzieć, że ta sytuacja to prawdziwe win-win. Firma cieszy się ze wzrostu zainteresowania ich aplikacją, zaś typerzy przenoszą doświadczenia obstawiania na wyższy (lepszy) poziom.

Zakład bez podatku tylko dla nowych klientów

Niekiedy usługa bukmachera nieobjęta podatkiem jest adresowana do nowych klientów. Nie oznacza to oczywiście, że dla stałych graczy zakład wolny od podatku jest niedostępny. Firmy często wprowadzają okresowe promocje, w których stali typerzy mogą obstawić bez podatku.

Sytuacje, gdy gra bez podatku staje się kłopotem

Trzeba wiedzieć, że nie każda oferta gry bez podatku dostępna na rynku jest legalna. Jako że operatorzy organizujący zakłady bukmacherskie w Polsce, muszą płacić bajońskie sumy do skarbu państwa, to niewiele firm może sobie pozwolić na udział w rynku.

Ta sytuacja sprawia, że gra bez podatku nabiera nowego znaczenia — wśród polskich bukmacherów zaczynają pojawiać się firmy organizujące nielegalne zakłady bez podatku. Taka rozrywka przestaje być niewinną zabawą. Staje się przestępstwem, za które mogą grozić dotkliwe konsekwencje finansowe.

Gra u nielegalnego bukmachera – konsekwencje prawne

Ustawa hazardowa definiuje konsekwencje, które grożą za obstawianie nielegalnych zakładów bukmacherskich. Niestety dotyczą one każdej osoby, która zdecyduje się postawić kupon u nielegalnego bukmachera. Łacińska sentencja ignorantia iuris nocet znajduje w tym przypadku zastosowanie w pełnej (bolesnej) rozciągłości. Nie warto więc ulegać pokusie — należy typować mecze tylko i wyłącznie w miejscach, które mają wszystkie pozwolenia uprawniające do organizacji zakładów.

Drakońskie kary za obstawianie nielegalnych gier hazardowych

Kary finansowe, które grożą za udział w nielegalnych zakładach dość skutecznie odstraszają amatorów tego typu rozrywek. Wystarczy wspomnieć, że konsekwencje mogą być bardzo dotkliwe dla portfela… Jak twierdzi resort finansów, maksymalna kwota kary za nielegalną grę 4,5  miliona  złotych. Po takiej informacji raczej zapał do typowania u nielegalnej firmy określającej się jako bukmacher bez podatku, skutecznie mija.

Ryzyko pójścia do więzienia za nielegalne zakłady bukmacherskie

W środowisku sympatyków zakładów krążą teorie, że w skrajnych przypadkach można trafić za kratki, gdy będziemy typować nielegalne zakłady. Na szczęście są to tylko plotki — kodeks karny nie przewiduje tak dotkliwych kar za nielegalne obstawianie.

Listy nielegalnych bukmacherów

Aby uniknąć sytuacji, w której postawimy zakład u nielegalnego bukmachera, warto wiedzieć, jak sprawdzać podmioty działające nielegalnie na rynku.

Niezawodnym sposobem jest wizyta na stronie Ministerstwa Finansów. Tam znajduje się kompletna lista firm, które posiadają stosowne zgody na organizację zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju.

W momencie, gdy ten artykuł jest publikowany, tabela przedstawiona przez Ministerstwo Finansów przedstawia 24 firmy bukmacherskie. Decydując się na zakłady bez podatku na stronach z tejże listy, mamy gwarancję, że nie popełniamy wykroczenia — firma spełnia wszystkie warunki wynikające z prawa polskiego.

Czy można obstawiać zakłady u zagranicznych bukmacherów?

Żaden zagraniczny bukmacher, który nie widnieje na liście podmiotów prezentowanej w Ministerstwie Finansów, nie jest dopuszczony do świadczenia usług bukmacherskich w Polsce. Tyczy się to zarówno gier karcianych, sportów wirtualnych i oferty sportowej.

Biorąc pod uwagę informacje z powyższego akapitu, wiele osób może uznać, że przepisy na polskim rynku są drakońskie. Mimo to, gdy zestawimy wszystkie wady i korzyści takiego ustawodawstwa związanego z ustawą hazardową, to zdamy sobie sprawę, że ta sytuacja nie jest tak fatalna. W dużym stopniu chroni interes graczy przed praktykami nieuczciwych bukmacherów.

Korzyści ustawy hazardowej dla rynku zakładów bukmacherskich w Polsce

 • Eliminacja mało rzetelnych podmiotów: wyśrubowane warunki, jakie przepisy stawiają legalnym bukmacherom sprawiły, że z rynku zniknęły firmy stosujące nieczyste praktyki wobec graczy. Również te, które rozliczały podatki w rajach podatkowych, co było solą w oku rządów naszego kraju.
  Regulacja funkcjonowania rynku: omawiany akt normatywny sprawił, że praktycznie niemożliwe stało się oszukiwanie graczy. Bukmacherzy i instytucje kontrolujące rynek ściśle ze sobą współpracują. To sprawia, że obstawianie zakładów w świetle polskiego prawa jest w pełni bezpieczne.
 • Poprawa świadomości zagrożeń: na mocy ustawy hazardowej firmy swoich klientów muszą informować o ryzyku związanym z zakładami bukmacherskimi.

Oczywiście trzeba w tym miejscu wspomnieć, że przez tę ustawę z rynku zniknęło wiele marek, które cieszyły się dużą popularnością wśród graczy.

Aplikacje bukmacherskie bez podatku

Już wspomnieliśmy przy okazji omawiania warunków korzystania z zakładu bez podatku, że niekiedy jest on kierowany do właścicieli aplikacji. Jeśli zdecydujemy się w taki sposób obstawiać zakłady, musimy pamiętać o kilku istotnych kwestiach.

 • Typujmy tylko i wyłącznie w aplikacjach pobranych z oficjalnych kanałów dystrybucji oprogramowania;
 • Grajmy bez podatku tylko i wyłącznie u legalnych bukmacherów;
 • Aktualizujmy oprogramowanie (zarówno telefonu, jak i aplikacji mobilnej);
 • Zachowujmy ostrożność na każdym kroku — nawet podczas weryfikacji email (może się okazać, że ktoś chce przeprowadzić na nas atak typu phishing: polegający na podszywaniu się pod daną stronę);

Obstawianie na smartfonie Europejskich pucharów, czy też meczów z udziałem naszej ulubionej drużyny — gdy możemy trafić większe wygrane — jest czymś fenomenalnym. Warto więc mieć na smartfonie aplikacje legalnych polskich bukmacherów bez podatku.

Zakłady live bez podatku

W internecie można trafić na pytania zadawane przez osoby początkujące — czy można obstawiać zakłady live bez podatku. Ogólna zasada stosowana przez większość bukmacherów zakłada, że niemal wszystkie zakłady obstawione online, kwalifikują się do zakładu bez podatku.

Zakłady live są wręcz wymarzone do tego typu obstawiania. Daje sporą radość z uwagi na możliwość przeżywania typowanych wydarzeń. Dokładając do tego szansę wysokich wygranych, stają się one ciekawsze niż tradycyjne zakłady. Ofertę przedmeczową można obstawiać na co dzień — jeśli tylko mamy szansę połączyć typowanie na żywo z ofertą bukmacherów bez podatku, koniecznie należy skorzystać z tej możliwości.

Gdyby ktoś w tym momencie uznał, że chce spróbować zakładów na żywo przy grze bez podatku, tytułem przypomnienia podpowiadamy:

 • Typujmy pojedynki zespołów, które dobrze znamy;
 • Sprawdzajmy historyczne wyniki między pojedynków między dwoma zespołami;
 • Nie obstawiajmy w punktach stacjonarnych — zakład bez podatku bukmacherzy oferują tylko w ramach oferty online;

Plusem tego typu rozgrywek jest fakt, że możemy od razu wypłacić po meczu nasze środki. Oczywiście w razie ewentualnych wygranych.

Dyscypliny i wydarzenia sportowe, które warto typować bez podatku

Grę bez podatku warto przeznaczyć na wydarzenia sportowe, których rezultat jesteśmy w stanie łatwo przewidzieć. Lepiej jest skorzystać z tej oferty na mecze, które można określić mianem pewniaków.

Z drugiej zaś strony, nie warto stawiać na sporty wirtualne. Mimo że za tego typu rozgrywkami stoją zaawansowane algorytmy, to ten rodzaj rozgrywek jest trudniejszy do prawidłowego wytypowania. O wiele lepszym wyborem jest obstawianie zakładów bukmacherskich z udziałem prawdziwych zawodników.

Jeśli jesteśmy fanami koszykówki, rozgrywki  NBA będą słusznym tropem. Jeśli zaś wolimy standardowe rozgrywki, piłka nożna zadowoli nas, bo Mistrzostwa Europy, Mundial, Liga Mistrzów to gwarancja ogromnych emocji — zarówno tych na murawie i na postawionym kuponie.

Legalny bukmacher a gra bez podatku – kogo wybrać?

Nie chcemy nikomu sugerować konkretnego wyboru. W końcu każdy typer ma swoje indywidualne preferencje, jeżeli chodzi o ofertę firm z zakładami. Jedne osoby wolą wybierać spośród zakładów przedmeczowych, inne fascynują się zakładami na żywo.

W związku z tą różnorodnością, spróbujemy przyjąć ogólne kryteria, które sprawią, że każdy czytelnik łatwo odnajdzie swoją ofertę marzeń.

Zakłady przedmeczowe czy na żywo

Gra bez podatku jest dostępna zarówno przy typowaniu tradycyjnym, jak również podczas zakładów w czasie rzeczywistym. Polscy bukmacherzy różnicują swoją ofertę. Z tego powodu ważne jest, aby nie ograniczać się do oferty pojedynczej firmy,

Bukmacher bez podatku akceptujący kod promocyjny

W internecie funkcjonuje wiele stron, na których można znaleźć kod promocyjny, który w legalny sposób pozwoli obniżyć koszt kuponu. Jest wtedy szansa, że zostanie naliczony bonus podczas rejestracji na stronie bukmachera — jak zwykle w takich sytuacjach, szczegóły promocji legalni bukmacherzy definiują w swoich regulaminach.

Wysokość kursów

Na atrakcyjność oferty składa się m.in. wysokość kursów. To one w końcu mają wpływ na wysokość wygranych. W kręgu naszych zainteresowań powinni znaleźć się ci legalni bukmacherzy, którzy mają do zaoferowania wysokie kursy.

Reputacja w środowisku bukmacherskim

Społeczność doskonale wie, gdzie gra bez podatku ma sens na polskim rynku. Nie ignoruj cennych informacji na temat oferty poszczególnych firm, które możesz pozyskać w internecie. Profesjonalny bukmacher bez podatku — taki, którego oferta cieszy graczy — na pewno będzie mógł się pochwalić przeważającą liczbą pozytywnych opinii w sieci.

Atrakcyjność bonusów

Już ustaliliśmy, że “legalny bukmacher bez podatku” jest tak naprawdę wymyślam działów marketingowych firm bukmacherskich. Oznacza to, że jest jedną z wielu promocji oferowanych przez firmy z branży. Na szczęście nie jest to jedyna promocja — a zatem trzeba zwrócić uwagę również na pozostałe bonusy w ofercie poszczególnych firm.

Bezpieczeństwo

Chcąc grać bez podatku, nie możemy zapominać, że nasze pieniądze muszą być bezpieczne. Tak więc warto zrobić audyt strony, aplikacji, sprawdzić doniesienia medialne na temat ewentualnych incydentów związanych z cyberprzestępczością w danej firmie i wziąć pod uwagę te informacje.

Proste zasady obstawiania

W kwestii gry bez podatku zawsze trzeba zwracać uwagę na przejrzystość zasad. Jeśli są jakieś szczególne wymagania (typu: minimalna ilość zdarzeń albo dotyczące czasu wprowadzenia), powinny one być jasno komunikowane. W przeciwnym razie nie ma sensu tracić czasu na ofertę takiego bukmachera.

Bukmacherzy bez podatku – wskazówki dla typerów podczas obstawiania

Przychodzi moment, aby podzielić się wskazówkami, które pomogą cieszyć się z wysokich wygranych, obstawiając grę bez podatku.

Łatwość przewidywania drogowskazem do sukcesu

Niektórych typerów ponosi fantazja, gdy typują zakłady bez podatku. Perspektywa wyższej wygranej sprawia, że ponosi ich brawura — sięgają po zakłady kombinacyjne, czy też zakłady AKO i często ta nonszalancja kończy się porażką.

Wiedząc, że możemy nieco więcej wygrać, powinniśmy z dużą pokorą podejść do kuponu. Wytypować zdarzenia, których jesteśmy niemal pewni.

Sięganie po zakłady w ramach oferty powitalnej

Do najpopularniejszych powitalnych promocji zaliczają się zakłady bez podatku. Jeśli eksplorujemy internet w celu odkrywania nowych bukmacherów, warto zwracać uwagę, czy program powitalny pozwala nam typować grę bez podatku. Dzięki temu możemy zagwarantować sobie świetny start na nowo poznanej stronie z zakładami.

Korzystanie z oferty co najmniej dwóch bukmacherów

Dywersyfikacja jest jedną z cech, która powinna towarzyszyć każdej osobie korzystającej z usług bukmachera online. Również odnosi się to do oferty legalnych bukmacherów bez podatku. Nie należy ograniczać się do typowania na jednej stronie. Gra bez podatku czeka na nas niemal w każdym miejscu, a więc wyciągnijmy rękę po ten benefit.

Tylko i wyłącznie polscy bukmacherzy

Już to tłumaczyliśmy, ale sprawa jest poważna — jeśli nie chcemy wchodzić na kurs kolizyjny z wymiarem sprawiedliwości, musimy korzystać tylko i wyłącznie z oferty polskich bukmacherów bez podatku — tych z listy podmiotów posiadających ważną licencję na organizację zakładów.

Szeroki zakres działań

Grajmy tak, aby typowanie nie znudziło nam się szybko. Typujmy zakłady przedmeczowe i na żywo. Taka różnorodność sprawi, że będziemy stale dostarczać sobie nowych wrażeń. Co więcej, możliwość typowania obu rodzajów zakładów poprawi nasze bukmacherskie umiejętności.

Wskazówka dla fanów esportu

Nie każdemu tego typu rozgrywki odpowiadają, dlatego punkt ten na końcu przytaczamy. W przypadku oferty esport nowe pokolenie typerów może czerpać sporą radość. Jeśli więc od zawsze fascynowaliśmy się takimi grami jak FIFA, LOL, DOTA lub CS:GO, powinniśmy zagrać kupon na zmagania mistrzów egamingu.

Bukmacher bez podatku — jak skorzystać z oferty?

Gdy już wiemy, że chcemy spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich bez podatku, przychodzi czas, aby przejść do konkretów. Typowanie w tym przypadku nie różni się od tradycyjnego zakładu.

 1. Podczas rejestracji konta na stronie bukmachera podajemy wszystkie swoje dane.
 2. Wchodzimy na konto bankowe i dokonujemy pierwszej wpłaty na konto gracza u bukmachera.
 3. Wybieramy interesującą nas promocję (mogą to być zakłady przedmeczowe lub te obstawiane w czasie rzeczywistym). Nawet można typować sporty wirtualne.
 4. Obstawiamy zgodnie z warunkami, które prezentuje nam system bukmachera.
 5. Cieszymy się z wygranej bez konieczności płacenia środków na rzecz urzędu skarbowego.

Jak widać, grę bez podatku typuje się w dokładnie taki sam sposobów jak zakłady na każdym innym kuponie. W końcu ten brak podatku to tylko dodatkowa promocja — taka sama jak freebet, czy bonus od depozytu. Warto spróbować swoich sił na polskim rynku zakładów bez podatku.

Przy czym trzeba pamiętać, aby nie korzystać z usług zagranicznych bukmacherów — w znakomitej większości przypadków będą to firmy, które nie widnieją na liście podmiotów legalnie organizujących zakłady bukmacherskie w naszym kraju.

Najczęściej zadawanie pytania

Czy gracz musi składać zeznanie podatkowe od bukmacherki?

Podatek od wygranej jest liczony tylko w momencie, gdy kwota wygranej przekracza 2280 zł. Poniżej tego progu mamy do czynienia z kwotą zwolnioną z podatku. Wysokość podatku wynosi wtedy 10%. Co istotne, nie jest ona liczona od nadwyżki przekraczającej 2280 zł, a wyliczana z całości wygranej.

Czy w punktach naziemnych podatek jest również obowiązkowy?

Bez względu na metodą, jaką wybierzemy przy typowaniu kuponu, podatek jest zawsze obowiązkowy. Gra bez podatku to jedynie marketingowy koncept, który przyciąga klientów do oferty sportowej bukmacherów.

Gdzie obstawiać zakłady bez podatku?

Gra bez podatku jest dostępna na stronach internetowych i aplikacjach mobilnych legalnych polskich bukmacherów. Często tego typu zakłady mają następujące wymagania: co do liczby zdarzeń, wysokości kursu, czy typu zakładów.

Jak wygląda oferta bukmacherów na zakłady bukmacherskie bez podatku?

Pomijając specyficzne warunki odnoszące się do konkretnych promocji, w ramach gry bez podatku można obstawiać każdy rodzaj gier: gry karciane, kupony systemowe (zakład SOLO lub AKU), sporty wirtualne, egaming czy też klasyczne dyscypliny sportowe.

Autor wpisu:

POLECANE

tagi

Aktualności

16 lat i… koniec. Tyle musieli czekać kibice z Bostonu na kolejne mistrzostwo swojej ukochanej drużyny. Dokładnie w tym dniu w 2008 roku Celtics zdobyli swoje ostatnie mistrzostwo. Przyznać trzeba jednak, że tym razem zrobili to w wielkim stylu, ponosząc w tych Playoffs tylko trzy porażki. Finał z Dallas, który miał być bardzo zacięty, skończył się tak zwanym „gentleman sweep”, czyli 4:1.
18 / 06 / 2024 12:31
– Koszykówka to moja ucieczka od codzienności – przyznaje koszykarz Mateusz Bręk, u którego sukcesy sportowe w ostatnim czasie przeplatały się z trudnymi doświadczeniami poza parkietem. Kogo dziś widzi? – Po prostu chyba szczęśliwego człowieka, który cieszy się tym, że mógł spotkać się w kawiarni i porozmawiać o życiu – odparł, dodając później, że rozmowa ta była pewnego rodzaju formą terapii.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami