REDAKCJA

Nawet LeBron czeka na ten film – ESPN przesuwa premierę!

Nawet LeBron czeka na ten film – ESPN przesuwa premierę!

Siedzący w domach kibice NBA aż podskoczyli z radości. Premiera długo wyczekiwanego filmu produkcji ESPN o Michaelu Jordanie i jego Chicago Bulls przesunięta na 19 kwietnia. Dokument „The Last Dance” pokazywany będzie na platformie Netflix.
Michael Jordan / fot. wikimedia commons

W ciągu ostatnich kilkunastu lat pojawiło się już wiele filmów dokumentalnych o Michaelu Jordanie i erze dominacji Chicago Bulls w NBA. Tym razem za temat zabrała się telewizja ESPN i już po samych zajawkach widać, że będzie to dokument wyjątkowy, z ujęciami wcześniej nigdzie niepublikowanymi.

Oryginalnie 10-odcinkowa seria miała ujrzeć światło dzienne w czerwcu. Jak donosi New York Post, z uwagi na epidemię koronawirusa i duże zapotrzebowanie na rozrywkę w domu, dokument ma być przesunięty na 19 kwietnia. 

To świetna informacja dla wszystkich fanów koszykówki i Michaela Jordana. Czasy, w których MJ dominował ligę wciąż są owiane lekką tajemnicą – dostęp do zawodników i wiedzy był ograniczony, nie mówiąc już o ich życiu prywatnym.

Na premierę „The Last Dance” czekają także zawodnicy, którzy wychowali się na Michaela i Bulls. LeBron James dodał wpis na Twitterze, że nie może się już doczekać 19 kwietnia. Na świecie prawa do emisji tej serii posiada Netflix.

POLECANE

tagi

Przed nami dwa spotkania. W Stargardzie PGE Spójnia zagra z ekipą ze Słupska, a w Bydgoszczy Enea Abramczyk Astoria będzie chciała sprawić niespodziankę w starciu z mistrzami Polski.
26 / 11 / 2022 16:48

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Przed nami kolejne zmagania zespołów Energa Basket Ligi Kobiet w rozgrywkach FIBA Eurocup Women oraz FIBA Women Euroleague. Sprawdziliśmy, jak wygląda sytuacja naszych zespołów w poszczególnych rozgrywkach.