NBA o ludzkiej porze i dużo Gortata – za darmo w Unibet TV

Share on facebook
Share on twitter

Amerykanie już przestawili zegarki, więc do naszej zmiany czasu w niedzielę 26 marca NBA startuje dla nas godzinę wcześniej. W najbliższy weekend pierwsze spotkania będzie można obejrzeć już do późnego obiadu. Aby mieć dostęp do darmowych transmisji, wystarczy mieć tylko zasilone konto Unibet.

Marcin Gortat (fot. Wikipedia)

Znasz się na koszu? – wygrywaj w zakładach! >> 

Dla fanów Marcina Gortata szykują dobre dni – walczącego o jak najwyższe miejsce przed fazą play-off Polaka i jego Washington Wizards będzie można zobaczyć bowiem aż dwukrotnie.

Najpierw w nocy z piątku na sobotę we własnej hali stołeczna ekipa podejmie pogrążonych w chaosie Chicago Bulls. Dzień później natomiast stawią się w Charlotte na pojedynek z miejscowymi „Szerszeniami”. Oba te spotkania rozpoczną się o północy czasu polskiego.

W sobotę NBA na żywo oglądać będzie można już od godz. 20, ale prawdziwy maraton liga przyszykowała na niedzielę. Ci, którzy po sobotnim biesiadowaniu budzą się z reguły w sam raz na Teleexpress, tym razem do niedzielnego obiadu będą mogli raczyć się starciem Dallas Mavericks z podskakującymi ostatnio Brooklyn Nets (godz. 17).

Godzinę później prowadzeni przez walczącego o miano najlepszego debiutanta Dario Saricia Sixers znów spróbują nieco narozrabiać, tym razem przy okazji potyczki z Celtics. Z kolei o godz. 23 szykuje się m.in. bardzo ciekawa konfrontacja pomiędzy Pacers i Raptors. W sumie w niedzielę będzie aż 7 meczów, które rozpoczną się najpóźniej o północy.

Z pewnością będzie co oglądać, a przypominamy, że wszystkie mecze NBA w trwającym sezonie można śledzić za darmo w Unibet TV. Aby uzyskać dostęp do transmisji, wystarczy mieć tylko zasilone konto Unibet, które najprościej można założyć pod tym linkiem.

Poniżej lista spotkań, które w trakcie weekendu rozpoczną się do północy polskiego czasu.

Noc z piątku na sobotę:
00.00 – Bulls vs. Wizards
00.00 – Mavs vs. Sixers

Sobota:
20.00 – Kings vs. Thunder
23.00 – Blazers vs. Hawks
00.00 – Wizards vs. Hornets

Niedziela:
17.00 – Mavs vs. Nets
18.00 – Celtics vs. Sixers
21.30 – Suns vs. Pistons
23.00 – Blazers vs Heat
23.00 – Timberwolves vs. Pelicans
23.00 – Pacers vs. Raptors
00.00 – Kings vs. Spurs

POLECANE

Zespół z Gdyni, licząc PLK i EuroCup, przegrał 5 meczów z rzędu, a w ostatnich 4 nie zdobył nawet 70 punktów. Brak drugiego rozgrywającego mocno się teraz odbija na zmęczeniu i grze pozostałych zawodników, jednak – naszym zdaniem – decyzja o zatrudnieniu Armaniego Moore’a ma sens.

tagi