W NBA jak na Oskarach – będzie wielka gala po sezonie

Share on facebook
Share on twitter

26 czerwca w Nowym Jorku, przed kamerami TNT, liga ogłosi i nagrodzi MVP oraz zwycięzców we wszystkich pozostałych kategoriach.

(Fot. Wikimedia Commons)
(Fot. Wikimedia Commons)

To radykalna zmiana w porównaniu z tym, co NBA serwowała dotychczas i w sumie aż dziwne, że jej szefowie nie zdecydowali się na to wcześniej. Zamiast dozować, ale też dzielić emocje, ogłaszając zwycięzców poszczególnych kategorii co kilka dni, można przecież zrobić wielkie show i raz jeszcze przypomnieć, jak wielkim biznesem ze świecącymi gwiazdami jest NBA.

Tak będzie już od tego sezonu – 26 czerwca w Nowym Jorku. Szczegóły są jeszcze nieznane, ale wiadomo, że podczas gali transmitowanej przez TNT ogłoszeni i nagrodzeni zostaną zwycięzcy wszystkich najważniejszych kategorii – MVP, obrońcy roku, debiutanta sezonu, najlepszego rezerwowego, najlepszego trenera oraz gracza, który wykonał najważniejszy postęp.

Zobacz w jakich butach grają gwiazdy NBA >>

W NHL, która podobny show organizuje od ponad 10 lat, a od 2009 roku impreza odbywa się w Las Vegas, na początku play-off liga ogłasza finalistów do każdej z nagród, a zwycięzców przedstawia dopiero na gali. Nie wiadomo, czy NBA przyjmie podobny format.

Wiadomo jednak, że na gali obecni będą najlepsi byli i obecni zawodnicy, trenerzy, menedżerowie i, oczywiście, celebryci.

PG

POLECANE

BM Slam Stal sensacyjnie pokonała Arkę, a potem pewnie ograła Polpharmę. Widać lepszą grę i większą energię na boisku, co sprawia, że zespół prowadzony przez Łukasza Majewskiego powinien powoli piąć się w górę. Nieoficjalnie mówi się też o kolejnych transferach.

tagi