NBA raz jeszcze w Canal Plus – 140 meczów w sezonie

Share on facebook
Share on twitter

Platforma nc+ przedłużyła prawa telewizyjne do rozgrywek zawodowej ligi koszykówki NBA na sezon 2018/2019. Nowością będzie większa liczba sobotnich spotkań rozgrywanych w godzinach wieczornych czasu polskiego.

fot. wikimedia commons

To są buty LeBrona Jamesa – możesz w nich zagrać! >>

Nowa umowa gwarantuje platformie nc+ prawa do co najmniej 140 meczów NBA w sezonie 2018/2019. Z ponad 110 spotkań sezonu zasadniczego, przeszło 35 meczów będzie transmitowanych w godzinach polskiego prime time w soboty i niedziele.

mowa obejmuje także prawa do transmisji do 36 meczów fazy play-off, w tym wszystkich finałów konferencji oraz NBA Finals. Platforma nc+ pokaże również NBA All-Star Game, który odbędzie się 17 lutego 2019 w hali Spectrum Center w Charlotte, trzy spotkania rozgrywane w ramach Martin Luther King Day oraz NBA London Game – 17 stycznia 2019 w O2 Arena w Londynie zmierzą się Washington Wizards i New York Knicks.

Wśród pokazywanych wydarzeń fani zobaczą także NBA Africa Game, czyli pokazowy mecz pomiędzy graczami pochodzącymi z Afryki a zawodnikami reprezentującymi „resztę świata”. Tegoroczne starcie „Team Africa vs. Team World” zostanie rozegrane 4 sierpnia w Pretorii (RPA).

To są buty LeBrona Jamesa – możesz w nich zagrać! >>
POLECANE