NBA talerzowo – nowy kontrakt Canal+

Share on facebook
Share on twitter

Ponad 100 meczów sezonu zasadniczego oraz 36 spotkań play-off, w tym wszystkie finały obejrzymy w Polsce tam, gdzie oglądamy od 14 lat. Zaprasza oczywiście Wojciech Michałowicz.

Wojciech Michałowicz (fot. materiały prasowe)

PLK, NBA, Euroliga – obstawiaj na Unibet i wygrywaj kasę! >>

Platforma nc+ o przedłużeniu umowy na pokazywanie NBA w Polsce poinformowała w piątek, ledwie cztery dni przed rozpoczynającym się 17 października rozgrywkami. Tego dnia, a właściwie w nocy z wtorku na środę czasu polskiego, Canal+ Sport pokaże mecze Cleveland Cavaliers z Boston Celtics oraz Golden State Warriors z Houston Rockets.

Canal+ – poza pakietem ponad 100 meczów sezonu zasadniczego oraz 36 spotkań play-off – pokaże także atrakcje All-Star Weekend, który odbędzie się w dniach 16-18 lutego 2018 roku w Staples Center w Los Angeles. W kanałach nc+ obejrzymy także cotygodniowy magazyn „NBA Action”, oraz magazyn „Basket+” (emitowany od poniedziałku do piątku).

Na dodatek, w każdym miesiącu w ramach akcji „Wybierz mecz NBA”, kibice zdecydują o wyborze dwóch spotkań, które będą następnie transmitowane na antenie C+ Sport.

A dla tych, którzy chcą oglądać naprawdę dużo NBA, najlepszym rozwiązaniem pozostaje League Pass.

PLK, NBA, Euroliga – obstawiaj na Unibet i wygrywaj kasę! >>
POLECANE

Po ostatniej fali zwolnień, odejść i zawieszeń w składzie BM Slam Stali zostało 5 graczy na poziomie ekstraklasy. Już jutro, w sobotę, ostrowianie zagrają w Dąbrowie Górniczej. Debiut Łukasza Majewskiego w roli trenera zapowiada się więc dość egzotycznie.