NBA vs ziemniaki – a to się Dirk zdziwił!

NBA vs ziemniaki – a to się Dirk zdziwił!

Share on facebook
Share on twitter

W NBA przerabialiśmy już mnóstwo nietypowych trendów, ale najnowszy jest dziwniejszy niż większość: wysyłanie koszykarzom… personalizowanych ziemniaków.

Kolekcja zegarków NBA – Tissot w szczytowej formie! >>

W ciągu ostatnich dwóch dni, dowiedzieliśmy się ze zdjęć wrzucanych na Twittera, że przynajmniej trzech zawodników NBA otrzymało przesyłki zawierające ziemniaki z nadrukowanym zdjęciem i wiadomością.

Gdy pochwalił się nim Dirk Nowitzki… cóż, poniekąd idealnie pasowało to do słynącego z głupkowatego poczucia humoru Niemca…

Dziwniej zrobiło się, gdy podobnej treści post opublikował na Twitterze Hassan Whiteside, uwieczniony na bulwie razem ze swoim przyjacielem i producentem muzycznym, DJ’em Khaledem:

Absurdalność przebiła się w wyższe rejestry, gdy okazało się, że ktoś postanowił też wysłać personalizowanego kartofla do – ze wszystkich graczy na świecie – C.J.’a Milesa, o czym wiemy z twitterowego konta jego żony:

Obstawiamy, że w najbliższym czasie na jaw wyjdą jeszcze inne tego typu prezenty.

Zanim zwolennicy teorii spiskowych wyrwą się z bloków startowych, spieszymy z bardzo prawdopodobnym wyjaśnieniem całej sytuacji.

Sprzedażą personalizowanych ziemniaków zajmuje się amerykańska firma Potato Parcel, które w miarę niedawno była gościem programu „Shark Tank” czy swoistego talent show dla przedsiębiorców, w którego jury zasiada Mark Cuban. Cuban nazwał taki pomysł na biznes „głupotą na kiju”, więc jeśli PP postanowiło się promować przez wysyłanie swoich produktów gwiazdom sportu, wysłanie ziemniaka od gracza klubu Cubana było oczywistym ruchem. Nie widzieliśmy co prawda nigdzie oficjalnego potwierdzenia, że to zabieg marketingowy – równie dobrze może za tym stać jeden kibic, lub kilku podobnie myślących osób – ale ma to zbyt wiele sensu.

Witajcie w NBA A.D. 2017 – mamy trójki, triple-doubles i personalizowane ziemniaki.

Tomasz Kostrzewa

Kolekcja zegarków NBA – Tissot w szczytowej formie! >>

 

POLECANE

Patrick Beverley zaangażowaniem, umiejętnościami i charakterem zapracował na reputację jednego z czołowych specjalistów od defensywy w NBA. Gdyby jednak chcieć z Beva usnąć, jak z cebuli, wierzchnią warstwę – w tym przypadku generowanego wokół siebie szumu – jakim obrońcą byłby wtedy?

tagi

Doczekał się swojej szansy i perfekcyjnie ją wykorzystuje. Jakub Karolak ostatnimi meczami pokazuje, że zasługuje na większe minuty w rotacji Anwilu. Przy okazji sobotniej wygranej ze Spójnią zdobył aż 25 punktów, trafił rewelacyjne 6/7 z dystansu.
25 / 01 / 2020 20:43
Chaotyczny, pełen spięć mecz, zakończony zwycięstwem faworytów. Anwil pokonał na własnym parkiecie PGE Spójnię 110:84. W ważnych rolach wystąpili polscy gracze zespołu z Włocławka – Michał Sokołowski i Jakub Karolak.
25 / 01 / 2020 19:32

NBA

Świetna skuteczność, wsad i efektowny blok w trybuny. Drugi solidny mecz rozegrał w piątek Zion Williamson i przyznał, że czuł się dużo lepiej i pewniej niż podczas debiutu. New Orleans Pelicans cały czas obchodzą się jednak ze swoim debiutantem w bardzo ostrożny sposób i nie pozwalają mu grać w końcówkach spotkań. Tym razem przegrali z Denver 106:113.
25 / 01 / 2020 13:26
Ciekawostki z Anwilu, dużo o nowym Stelmecie, trenerzy Tabak i Milicić, wspomnienie „TEGO” meczu playoff Anwil vs. Stelmet, tajemnica świetnej formy – Jarosław Zyskowski jr zdradza mnóstwo intrygujących faktów o swojej karierze i ostatnich sezonach w PLK.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Świetna skuteczność, wsad i efektowny blok w trybuny. Drugi solidny mecz rozegrał w piątek Zion Williamson i przyznał, że czuł się dużo lepiej i pewniej niż podczas debiutu. New Orleans Pelicans cały czas obchodzą się jednak ze swoim debiutantem w bardzo ostrożny sposób i nie pozwalają mu grać w końcówkach spotkań. Tym razem przegrali z Denver 106:113.
25 / 01 / 2020 13:26
Pudłuje na potęgę! Choć nadal nikt w NBA nie jest nawet blisko dogonienia Jamesa Hardena w klasyfikacji najlepszych strzelców tego sezonu to jednak ostatnio “Brodacz” znacząco obniżył loty. Na całe szczęście dla Rockets ma on teraz bardzo dobre wsparcie.
25 / 01 / 2020 13:08
Wiemy już oficjalnie, że Dwight Howard (Los Angeles Lakers) oraz Derrick Jones Jr. (Miami Heat) przyjęli zaproszenie do tegorocznego konkursu wsadów podczas Meczu Gwiazd w Chicago. Howard planuje już nawet sobie występ, a do pomocy chciałby zwerbować… Kobiego Bryanta.
23 / 01 / 2020 15:02
Do pierwszego spotkania eliminacyjnego z Izraelem został już niecały miesiąc, ale nie wszyscy kadrowicze z mundialu są w optymalnej formie. To idealna okazja do wprowadzenia do reprezentacji nowych graczy jak Jarosław Zyskowski czy Aleksander Dziewa, którzy w lidze spisują się świetnie.
22 / 01 / 2020 20:24
Doświadczony rzucający Stelmetu ma już zgodę klubu na wyjazd z reprezentacją Polski 3×3 na turnieje kwalifikacyjne przed Tokio 2020. – Występ na igrzyskach olimpijskich byłby zwieńczeniem mojej kariery – mówi Przemysław Zamojski.
21 / 01 / 2020 17:30