NBA w Canal + jeszcze przed kolejne 2 sezony

Share on facebook
Share on twitter
Platforma CANAL+ przedłużyła wyłączne prawa telewizyjne w Polsce do rozgrywek NBA. Mecze najlepszych drużyn świata będzie można oglądać w kanałach sportowych CANAL+ przez najbliższe 2 lata.
LeBron James / fot. wikimedia commons

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Nowa umowa gwarantuje platformie CANAL+ prawa do 154 meczów NBA w każdym z obu sezonów. Ze 109 spotkań sezonu zasadniczego, prawie 48 meczów będzie pokazywanych w najlepszym czasie antenowym w Polsce – w sobotnie i niedzielne wieczory. Umowa obejmuje także prawa do transmisji maksymalnie 36 meczów fazy play-off, w tym wszystkich finałów konferencji oraz NBA Finals.

Platforma pokaże również NBA All-Star Weekend, który w przyszłym roku odbędzie się w United Center – hali Chicago Bulls, spotkania rozgrywane w ramach Martin Luther King Day oraz NBA Paris Game – 24 stycznia w Paryżu zmierzą się Charlotte Hornets z Milwaukee Bucks. Będzie można zobaczyć także dwa mecze w ramach preseason.

Nowy sezon NBA rozpocznie się 22 października. W kanałach sportowych CANAL+ oprócz transmisji meczów pojawi się także cotygodniowy magazyn „NBA Action” oraz magazyn „Basket+” emitowany od poniedziałku do piątku.

red.

POLECANE