Nie przegap swojej szansy – wciąż możesz zgarnąć milion w gotówce!

Share on facebook
Share on twitter
To już ostatnie dni na wzięcie udziału w promocji SUPERMILION, gdzie ZA DARMO można wejść do gry o 1 000 000 zł w gotówce! Szansa na wygraną kończy się wraz z rozpoczęciem Mistrzostw Europy (11.06 – 21:00), a więc zostało już naprawdę niewiele czasu!

Nie przegap swojej szansy – wciąż możesz zgarnąć milion w gotówce! – TUTAJ >>

SUPERMILION to promocja przygotowana przez Zakłady Bukmacherskie Superbet, w której do wygrania jest okrągły milion złotych w gotówce. Wystarczy zarejestrować się w Superbet i udzielić poprawnych odpowiedzi na 10 pytań dotyczących nadchodzącego turnieju Euro 2020. Każdy, kto trafnie przewidzi zdarzenia weźmie udział w podziale puli, która wynosi okrągły milion złotych.

Nagroda jest wypłacana w gotówce, a więc nie jest później wymagany żaden obrót. Gra jest zupełnie darmowa i nie wymaga postawienia żadnego zakładu!

Spróbować swojego szczęścia można tutaj: https://sprbt.pl/SuperMilion_PLKPL

Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać.

red.

Nie przegap swojej szansy – wciąż możesz zgarnąć milion w gotówce! – TUTAJ >>

Trwa piękny sen Czarnych Słupsk, którzy w niedzielę wygrali czwarte kolejne spotkanie – i to z nie byle kim! Na własnym parkiecie przy fantastycznej atmosferze wygrali 88:80 z Agred BM Stal Ostrów Wielkopolski, po raz kolejny pokazując wielki charakter.
27 / 09 / 2021 9:35

NBA

Lata badań i eksperymentów przyniosły zamierzony efekt – powstały ultrawygodne Converse CX, czyli koncept buta skupiający innowację, komfortowe materiały i technologie, definiowane przez piankę CX, która zwiększa absorpcję uderzeń i maksymalizuje długotrwały komfort dla użytkownika.
14 / 09 / 2021 8:37
Mnóstwo zmian, znani gracze i debiutanci, kluby ze zmienionym obliczem. Aktualizowane codziennie informacje o oficjalnych kontraktach w koszykarskiej ekstraklasie – niezbędnik kibica PLK w tym nietypowym sezonie ogórkowym.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Część 3. cyklu o wszystkich drużynach 1. ligi.
25 / 09 / 2021 12:22
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Część 2 cyklu o wszystkich drużynach 1. ligi.
23 / 09 / 2021 23:09
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Nie brakuje gorących tematów: co sądzić o obowiązku szczepień zawodników? Czy płatne transmisje z 1. ligi mają w ogóle sens? Co z dziką kartą dla Turowa?
22 / 09 / 2021 17:47
TBS Śląsk II Wrocław wygrał swój pierwszy mecz w sezonie Suzuki 1. ligi z PGE Turowem niecodziennym wynikiem 142:54. Gospodarze w obu pierwszych kwartach zdobywali po 41 punktów, nie dając żadnych szans drużynie ze Zgorzelca, która nie wyrobiła się z budową składu.
27 / 09 / 2021 21:35
Genialna atmosfera w jednej z najpiękniejszych hal w Europie. Występ Mateusza Ponitki, jedynego Polaka w Eurolidze. Pierwszy mecz Żalgirisu przed publicznością w Kownie. Gość specjalny: Radosław Hyży. Przeżyj to wszystko na żywo, jadąc na wycieczkę z PolskiKosz.pl!