Ale numer – transfer roku w NBA zostanie wstrzymany?

Share on facebook
Share on twitter

Isaiah Thomas wcale nie musi przejść do Cavaliers, a Kyrie Irving zostać gwiazdą w Bostonie. Wszystko przez badania lekarskie, które poddają w wątpliwość pełną sprawność tego pierwszego.

Isaiah Thomas / fot. wikimedia commons

Kyrie Irving podbija NBA w takich butach – możesz je mieć! >>

Kibice NBA na całym świecie stoczyli już miliard dyskusji o tym, który z klubów lepiej wyszedł na tej wymianie, a tymczasem z doniesień amerykańskich dziennikarzy wynika, że wcale nie jest przesądzone, iż transfer roku w NBA w ogóle dojdzie do skutku.

Wątpliwości biorą się z braku reakcji Cavs po badaniach, które w Cleveland Isaiah Thomas przeszedł w piątek. Wiadomo, że zawodnik miał niedawno poważne problemy z biodrem i to właśnie tego urazu, według niepotwierdzonych informacji, mają dotyczyć rozterki Cavs.

Wielki transfer został już oficjalnie potwierdzony przez oba kluby, PR-owcy przygotowali zdjęcia w nowych koszulkach, ale ewentualne zastrzeżenia przy okazji badań medycznych mogą unieważnić całą procedurę.

Jak pamiętacie, Cavs oddali do Celtics Kyriego Irvinga, otrzymując Thomasa, Jae Crowdera, Ante Zizica i pick od Brooklyn Nets z 2018. Gdyby ten trade miał zostać cofnięty, powstanie olbrzymie zamieszanie. Irving nadal przecież nie będzie chciał grać w drużynie LeBrona Jamesa, a Thomas zdążył się już obrazić na Boston, za to, jak po potraktowano. Może być gorąco!

RW

W takich butach szalał Kobe Bryant – zobacz! >> 

POLECANE

Po ostatniej fali zwolnień, odejść i zawieszeń w składzie BM Slam Stali zostało 5 graczy na poziomie ekstraklasy. Już jutro, w sobotę, ostrowianie zagrają w Dąbrowie Górniczej. Debiut Łukasza Majewskiego w roli trenera zapowiada się więc dość egzotycznie.