Oficjalnie! Jacek Winnicki został trenerem Stali!

Share on facebook
Share on twitter

Rynkowe plotki bardzo szybko znalazły swoje potwierdzenie. Jacek Winnicki w kolejnym sezonie poprowadzi Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. i zastąpi na ławce trenerskiej Wojciecha Kamińskiego.

Jacek Winnicki i MKS Dąbrowa Górnicza / fot. A. Romański, plk.pl

PZBUK – DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >> 

Jeden z najbardziej cenionych polskich trenerów obejmie stery w klubie z Ostrowa. Zmiana, o której mówiło się już w trakcie sezonu doszła teraz do skutku – były szkoleniowiec MKS Dąbrowa Górniczy zamieni na ławce Wojciecha Kamińskiego.

Stal w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu, a właściwie do poprzedniego lata, bardzo szybko rozpoczyna budowę zespołu na kolejny sezon. Tak szybki podpis sprawia, że Jacek Winnicki dostanie możliwość spokojnego doboru zawodników, czego nie uświadczył w poprzednie lato trener Kamiński.

Zawodnicy przed sezonem 2018/19 byli nieco z „łapanki”. Teraz jest szansa na rozsądniejszą budowę składu i wyciągnięcie kolejnych perełek, w czym znakomity jest Winnicki. Stal tym samym pokazuje także, że nie zamierza rezygnować z dalszej walki o medale i w kolejnym sezonie będzie chciała wrócić do czwórki.

GS

PZBUK – DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >> 
Legia obudziła się za późno, Stal po prostu była lepsza w tym półfinale. W spotkaniu numer 3 gospodarze z Ostrowa potwierdzili swoją wyższość i pokonali drużynę z Warszawy 95:87. Arged BM Slam Stal od 28 kwietnia rywalizować będzie w finale PLK z Enea Zastalem Zielona Góra.
17 / 04 / 2021 19:45

NBA

Profesjonalny obóz koszykarski w wakacje. Do Ustki na PolskiKosz.pl Camp już w lipcu zapraszają trener główny Mihailo Uvalin oraz Kamil Chanas. Codziennie treningi pod okiem fachowców, świetna atmosfera i pobyt w atrakcyjnej miejscowości nad morzem. Trwają zgłoszenia, są jeszcze wolne miejsca!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Nie widział nawet obręczy, kiedy oddawał rzut za 3 punkty na zwycięstwo. Niemal stracił równowagę i w ostatniej chwili zdążył wypuścić piłkę z rąk, a ta jakimś cudem wpadła do kosza, co Luka Doncić zdołał już zobaczyć. Mavericks wygrali dzięki temu 114:113 z Memphis Grizzlies.
15 / 04 / 2021 10:34
Kilka dni po historycznym meczu w Warszawie, w którym na zakończenie sezonu regularnego Legia pokonała Kinga 137:43, także w Turcji doszło do wyjątkowo jednostronnego spotkania. W niedzielnym meczu na szczycie (to nie żart) Fenerbahce Stambuł wygrał z osłabionym Pinarem Karsiyaka aż 117:59.
Tomislav Gabrić Wielkanoc zapamięta na długo. Zaledwie 3 godziny po ogłoszeniu informacji o podpisaniu kontraktu były gracz Enea Astorii zadebiutował w niemieckim Oldenburgu. Jego nowy zespół wygrał w Wuerzburgu aż 116:66, a reprezentant Chorwacji w ciągu 18 minut zdobył… 20 punktów.