Oficjalnie! Tony Wroten nową gwiazdą Anwilu!

Share on facebook
Share on twitter

Było trochę perturbacji, ale udało się sprawę dopiąć! Znany zawodnik z przeszłością w NBA, Amerykanin Tony Wroten zagra w najbliższym sezonie we Włocławku!

Tony Wroten / fot. wikimedia commons

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Tony Wroten (26 lat, 198 cm), amerykański rozgrywający, który ma na koncie 145 meczów w NBA (Memphis Grizzlies i Philadelphia 76ers) miał tego lata podpisać kontrakt z chorwackim KK Zadar. Ostateczne trafił jednak do ekipy mistrzów Polski.

Transfer do Włocławka jest absolutnym hitem w PLK. Wroten w minionym sezonie był zawodnikiem BC Kalev Tallin, w którym zastąpił kontuzjowanego wtedy Ivana Almeidę. Amerykanin w lidze VTB notował średnio 15 punktów i 5,1 asyty w niecałe 20 minut gry. W sezonie 2014/15 w NBA, w barwach Sixers zdobywał nawet 16.9 punktu na mecz i notował 5.2 asysty.

Anwil celuje wysoko – po podpisaniu kontraktu z Rickym Ledo (więcej TUTAJ>>), w drużynie znalazł się kolejny gracz z bardzo bogatym CV i ogromnymi umiejętnościami. Abstrahując od ról i charakterystyki graczy, widać, że włocławianie mówiąc o walce w Lidze Mistrzów nie rzucali słów na wiatr.

RW
NBA

Pięknie jest znów przeżywać wielkie koszykarskie emocje w wypełnionych po brzegi halach. W pojedynku Euroligi Zenit okazał się lepszy od Żalgirisu, ale zwycięzcami okazali się wszyscy uczestnicy imprezy organizowanej przez PolskiKosz.pl. Kowno nie zawodzi!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Bardzo doświadczony w PLK zawodnik od dłuższego czasu mocno pożądany przez kluby pierwszej ligi. Teraz okazuje się, że skrzydłowy rzeczywiście znalazł sobie nową drużynę – to WKK Wrocław. Tam właśnie Artur Mielczarek ma zamiar dokończyć trwające rozgrywki.
14 / 01 / 2022 18:51