Oglądalność TV: Jak wypadają półfinały?

Oglądalność TV: Jak wypadają półfinały?

Share on facebook
Share on twitter

Najlepszą oglądalnością spośród pierwszych czterech spotkań półfinałów PLK cieszył się mecz nr 2 Stal Ostrów – Polski Cukier, który w sobotę na Polsacie Sport Extra średnio oglądało niecałe 32 tys. widzów.

Tomasz Jankowski i Adam Romański, fot. A. Romański, plk.pl

W tych butach Kevin Durant szaleje w NBA >>

Tym razem nie zdarzył się wystrzał, jakim było średnio 70 tysięcy widzów spotkania (nr 4) Rosa Radom – Stelmet Enea Zielona Góra w ćwierćfinale. O takiej właśnie oglądalności tego meczu mówił ostatnio także prezes PLK Radosław Piesiewicz na oficjalnie stronie ligi, więc przy okazji jest to odpowiedź dla niektórych czytelników, podważających wiarygodność badań Nielsen Audience Measurement.

Średnie oglądalności półfinałowych transmisji meczów PLK:

Stal – Polski Cukier, czwartek, 10.05, Polsat Sport, godz. 17.45 – 19 122
Anwil – Stelmet, piątek, 11.05, Polsat Sport, godz. 17.45 – 19 203
Stal – Polski Cukier, sobota, 12.05, PS Extra, godz. 20.00 – 31 638
Anwil – Stelmet, niedziela, 13.05, Polsat Sport, godz. 12.30 – 21 866
*Dane bez przekazów Ipla.

W tych butach Kevin Durant szaleje w NBA >>

Na koniec jako ciekawostka – oglądalność wszystkich programów Polsatu Sport w niedzielę, 13 maja. Siatkówka rządzi:
POLECANE

tagi

NBA

Reprezentant Polski w koszykówce 3×3 oraz legenda Polpharmy Starogard Gdański – gościem Kamila Chanasa jest „Money in the Bank” Michael Hicks! Mieszkający w naszym kraju Amerykanin opowiada o swojej karierze i planach na przyszłość. Świetne show!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Aż ciężko uwierzyć, że w Minnesocie do dziś nie uhonorowano Kevina Garnetta. Swojej koszulki pod dachem hali Orlando Magic wciąż nie może oglądać Shaquille O’Neal. Nikt też nie docenił w ten sposób kariery Gary’ego Paytona.
19 / 02 / 2020 10:27
Wolf Blitzer, jeden z najsłynniejszych amerykańskich dziennikarzy, przerwał swój program w stacji CNN, aby poinformować o końcu kariery Marcina Gortata. Autor – na co dzień kibic Washington Wizards – polskiemu zawodnikami za osiągnięcia na parkiecie oraz to, co robi poza boiskiem, m.in. dla polskiej społeczności.
18 / 02 / 2020 10:21