Oglądalność TV: Najgorszy wynik w sezonie

Share on facebook
Share on twitter

Średnio jedynie ok. 6 tysięcy osób oglądało niedzielny mecz PLK Rosa Radom – MKS Dąbrowa. To najsłabsza oglądalność transmisji PLK od początku rozgrywek.

fot. Tomasz Fijałkowski / fiolek.art.pl

PLK, NBA – typuj wyniki i zgarniaj kasę >>

Niedzielny mecz walczących o playoff zespołów z Radomia i Dąbrowy Górniczej, transmitowany przez Polsat Sport od godz. 12.30, średnio oglądały 6074 osoby.

W tym sezonie, przy średniej na poziomie niecałych 30 tys. osób na mecz, trzeci raz nie udało się zebrać przed telewizorami średnio nawet 10 tys. osób. Dotąd najgorszą oglądalność miały mecze Rosa – Asseco (niedziela, 18 grudnia), który oglądało średnio 7.2 tys. osób oraz Start – Czarni (piątek, 28 listopada) z widownią na poziomie ok. 8.7 tys.

Oczywiście może to być wypadkowa różnych czynników, bądź przypadek, ale zwraca uwagę, że oba najsłabiej oglądane transmisje sezonu dotyczyły meczów Rosy Radom.

TS

PLK, NBA – typuj wyniki i zgarniaj kasę >>

POLECANE

W Stargardzie szybko znaleziono zastępstwo dla Kamila Piechuckiego. Nowym trenerem PGE Spójni ma zostać Jacek Winnicki, który po 3. kolejce został zwolniony z BM Slam Stali Ostrów. To właśnie przeciwko swojemu byłem klubowi będzie debiutował.

tagi