Patrick Ewing z pozytywnym testem na koronawirusa

Patrick Ewing z pozytywnym testem na koronawirusa

Share on facebook
Share on twitter
Legenda New York Knicks, a obecnie trener uniwersyteckiej drużyny Georgetown, Patrick Ewing, poinformował, że jego test na obecność koronawirusa był pozytywny. Obecnie przebywa w szpitalu.
Patrick Ewing / fot. wikimedia commons

Interdyscyplinarne centrum medyczne SportsMedic we Wrocławiu już otwarte! >>

Patrick Ewing (57 lat) to legenda NBA i New York Knicks, a także członek słynnego Dream Teamu z 1992 roku z Barcelony. W ostatnich tygodniach mogliśmy obserwować go w serialu „The Last Dance”, gdzie był rywalem Michaela Jordana najpierw jako środkowy uczelni Georgetown, a potem New York Knicks. 

Po zakończeniu kariery Ewing był w wielu klubach NBA asystentem (specjalistą od szkolenia wysokich zawodników – współpracował chociażby z Marcinem Gortatem w Orlando Magic). Od 2017 roku Patrick prowadzi zaś uczelnianą drużynę Georgetown Hoyas (tę samą, której był absolwentem).

Ewing w piątek na swoim Twitterze poinformował, że jego wynik testu na obecność koronawirusa był pozytywny. Informuje, że obecnie przebywa w szpitalu, w izolacji i zapewnia, że z pewnością wyzdrowieje. To kolejna postać ze świata NBA zakażona wirusem. Wyrazy wsparcia wysłał do niego m.in. także Marcin Gortat.

Carl Lindbom z powodu urazu pleców nie zagrał w dwóch ostatnich meczach ligowych Arged BMSlam Stali Ostrów. Pojechał jednak na zgrupowanie kadry swojego kraju i jak nas poinformowano, tam normalnie trenuje i przygotowuje się do meczów reprezentacji. Jak wygląda sytuacja Fina i jego przyszłość w klubie z Ostrowa?
26 / 11 / 2020 19:24

NBA

W najnowszym odcinku podcastu gościem Kamila Chanasa jest Sitek, wrocławski raper. Rozmowa o koszykówce, stylu życia i muzyce – nie brak mocnych tekstów i dobrego humoru!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Po raz 200. wybiegł w niedzielę na parkiet hiszpańskiej ligi ACB Adam Waczyński. Polski strzelec drużyny z Malagi godnie uczcił ten jubileusz – zdobył 14 punktów, a Unicaja rozgromiła Acunsa GBC 104:69 i odniósł już 6. zwycięstwo w bieżących rozgrywkach.
Trwa tworzeniu planu na stworzenie ligi 3×3 już w czerwcu – w porannym programie w Polsat Sport zdradził prezes PZKosz, Radosław Piesiewicz. Przy braku sportu na żywo taka inicjatywa wydaje się być racjonalna i może przynieść wiele korzyści.
1 / 05 / 2020 11:53