Co za pech – Andrew Bogut złamał nogę po minucie gry w Cavs

Share on facebook
Share on twitter

Dokładnie 58 sekund po wejściu na boisko australijski środkowy usłyszał trzask, który nie pozostawiał wątpliwości – złamany lewy piszczel oznacza dla niego koniec sezonu.

W takich butach wymiata LeBron James >>

Aż trudno uwierzyć w nieszczęście Andrewa Boguta – kiedy wydawało się, że ma szansę na ciekawą końcówkę sezonu w Cleveland Cavaliers, z którymi walczyłby o mistrzostwo NBA, teraz czeka go rehabilitacja. 58 sekund – tyle spędził na boisku w nowym klubie, zanim nie zderzył się z Okaro Whitem z Miami Heat.

Stało się to 22 sekundy po rozpoczęciu drugiej kwarty meczu w Cleveland, Bogut wszedł na boisko – i zadebiutował w Cavaliers – w końcówce pierwszej. Po tym, jak po poprzednim sezonie oddano go z Golden State Warriors do Dallas Mavericks, a w połowie lutego przetransferowano do Philadelphia 76ers, skąd wykupił swój kontrakt, wydawało się, że to początek fajnej historii, w której Australijczyk pomoże Cavs zdobyć tytuł.

Niestety, nic z tego:

https://www.youtube.com/watch?v=FbrJAxYgvj8

W momencie, w którym doszło do tej kolizji, usłyszałem trzask. Kiedy do niego podszedłem, a on powiedział, że noga jest złamana, ja już to wiedziałem – mówił LeBron James. – To wyssało powietrze z całego budynku.

Cavaliers ostatecznie przegrali z Heat 98:106 – 32 punkty zdobył Kyrie Irving, 30 dodał LeBron, ale mistrzowie NBA zagrali jakby bez energii. Dla gości 29 punktów zdobył Dion Waiters, a 21 dodał Goran Dragić.

W takich butach wymiata LeBron James >>

POLECANE