PRAISE THE WEAR

Pech nie opuszcza Lublina. Kolejna zmiana!

Pech nie opuszcza Lublina. Kolejna zmiana!

Najpierw zmieniono halę, teraz także godzinę rozpoczęcia meczu. W trakcie rozgrzewki okazało się, że jedna z obręczy musi zostać wymieniona.
Hala Globus w Lublinie

Załóż konto w Superbet i odbierz 1554 zł na start!

Nie zazdrościmy tym, którzy plany na sobotę mieli ustalone co do minuty. Mecz Start II Lublin – WKK Wrocław miał rozpocząć się o godzinie 13:00. Niestety, jeden z koszy w Hali MOSiR był niesprawny, stąd też zdecydowano, by przenieść spotkanie do Hali Globus. Pisaliśmy o tym kilkadziesiąt minut temu, jednak ta informacja również powoli traci na aktualności.

Jak się okazuje – ta również nie była w pełni gotowa do ugoszczenia pierwszoligowców. Koszykarze rozpoczęli ponowną rozgrzewkę, ale niedługo później zorientowano się, że jedna z obręczy musi zostać wymieniona. To też uczyniono. Początek spotkania zaplanowano na 14:30. Bez względu na końcowy rezultat, ten mecz niewątpliwie zostanie zapamiętany.

George Clooney

Piotr Janczarczyk

obserwuj na twitterze

POLECANE

tagi

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Postaci ustawionej tyłem na zdjęciu dziś na parkiecie nie zobaczymy. Josh Bostic został odsunięty od drużyny, a jego kontrakt prawdopodobnie zostanie rozwiązany. Ale będą inni! Między innymi wracający po kontuzji Kamil Łączyński.