Petrodolary skusiły – Maciej Lampe w Bahrajnie

Share on facebook
Share on twitter

Po udanym sezonie w lidze chińskiej, Maciej Lampe przenosi się do zespołu Manama z Bahrajnu. Środkowy reprezentacji Polski ma wziąć udział w „Mistrzostwach Zatoki Perskiej”

Maciej Lampe / fot. FIBA Europe

DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >>

Maciej Lampe ostatnio wprawił kibiców reprezentacji Polski w osłupienie, informując w wywiadzie dla litewskiego serwisu, że nie wyklucza rezygnacji z udziału w Mistrzostwach Świata z reprezentacją Polski. Przyczyną miałyby być nieporozumienia pomiędzy nim a sztabem kadry. Wciąż nie wiadomo, jaka będzie jego ostateczna decyzja.

W poniedziałek okazało się, że po zakończeniu sezonu w Chinach (więcej TUTAJ>>), polski środkowy nie będzie odpoczywał, ale zagra jeszcze do końca sezonu w najbardziej egzotycznym miejscu w swojej długiej i bogatej karierze – w Bahrajnie. Klub z królestwa położonego nad Zatoką Perską poinformował o tym na Instagramie:

 

DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >>
NBA

Pięknie jest znów przeżywać wielkie koszykarskie emocje w wypełnionych po brzegi halach. W pojedynku Euroligi Zenit okazał się lepszy od Żalgirisu, ale zwycięzcami okazali się wszyscy uczestnicy imprezy organizowanej przez PolskiKosz.pl. Kowno nie zawodzi!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Bardzo doświadczony w PLK zawodnik od dłuższego czasu mocno pożądany przez kluby pierwszej ligi. Teraz okazuje się, że skrzydłowy rzeczywiście znalazł sobie nową drużynę – to WKK Wrocław. Tam właśnie Artur Mielczarek ma zamiar dokończyć trwające rozgrywki.
14 / 01 / 2022 18:51