PLK znów także w Internecie – wracają Emocje!

Share on facebook
Share on twitter

PLK porozumiała się z platformą Emocje.TV, co oznacza, że wszystkie mecze ligowe poza tymi, które transmitowane będą w Polsacie Sport, obejrzymy pod dobrze znanym adresem.

Start Lublin po wygranej ze Stelmetem (Fot. Startlublin.pl)
Start Lublin po wygranej ze Stelmetem (Fot. Startlublin.pl)

Załóż konto w Unibet i zgarnij bonus >>

Nie jest to League Pass, albo przynajmniej jego namiastka z komentarzem i jakimikolwiek powtórkami, ale jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma – a my znów będziemy mieli Emocje.TV. Dzięki temu hardkorowi fani PLK będą mogli oglądać wszystkie mecze – z jednej kamery i bez powtórek, ale zawsze. Pierwsze transmisje już w sobotę, m.in. całkiem ciekawie zapowiadające się spotkanie Trefla ze Stelmetem (godz. 18).

Emocje.TV gotowość do kontynuacji transmitowania meczów PLK w Internecie deklarowała już miesiąc temu. – Czekamy tylko na akceptację prezesa Marcina Widomskiego. Z roku na rok robimy postępy, w poprzednim sezonie poprawiliśmy jakość transmisji nie podnosząc abonamentu. Teraz cennik za mecze lub ich pakiety też się nie zmieni – mówił Artur Kuszel, szef platformy.

We wtorek liga poinformowała na swojej stronie, że współpraca z Emocje.TV będzie kontynuowana. Ceny pakietów się nie zmienią, o czym mówił wcześniej Kuszel – wykupienie jednego meczu to koszt 4,90 zł. Pakiet klubowy na 30 dni – 18 zł, a ligowy na taki sam okres – 40 zł.

Cóż, kibicom wypada życzyć emocji, a Emocjom – powodzenia na łączach!

Załóż konto w Unibet i zgarnij bonus >>

Chorwat Marko Ramljak (27 lat, 201 cm) jest bliski podpisania kontraktu z Polskim Cukrem Toruń – udało nam się potwierdzic. Występujący na obu pozycjach skrzydłowego koszykarz jest bratem Ivana Ramljaka, czołowego zawodnika Śląska Wrocław.
17 / 01 / 2021 12:04

NBA

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Nie tylko Anwil Włocławek, ale także Arged BM Slam Stal Ostrów rozegra fazę grupową Fiba Europe Cup we włocławskiej Hali Mistrzów. Oznacza to, że ponownie w roli gospodarza wystąpi w niej Igor Milicić, od niedawna trener ekipy z Ostrowa, a przez poprzednich 5 lat szkoleniowiec Anwilu.